Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elengeditek mindenhova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elengeditek mindenhova a parotokat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 22:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs ilyen Nem tinik vagyunk akik engedélyt kérnek a szüleiktől, hogy elmehessenek valahová. Egy párkapcsolat nem az ovi, nem az általános és nem a gimi.

Nem a tulajdonom, oda megy ahová akar, és fordítva. Az a kapcsolat egy kalap szart se ér ahol ilyen kérdés felmerül.


Aki nem tudja a helyén kezelni a kedvese egyéni dolgait, az nem alkalmas párkapcsolatra, mert éretlen hozzá. Ennyi.

2017. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Legközelebb írd oda, hogy börtönőrök válaszát várod, így kicsit félreérthető. De próbálok válaszolni: Azt hiszem, csak indokolt esetben van kimenő (pl kiskorú gyermek), egyébként nem hagyhatják el az intézmény területét.


Talán egy jogi fórumon több sikerrel jársz.

2017. márc. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért az túlzás, hogy "elengedem". Szól előre, hogy mittudomén, péntek estére beszélgettek a haverokkal egy sörözésről, nekem volt-e valami tervem aznapra. Ha halaszthatatlan programot találtam ki (pl színház, amire már megvettem a jegyet), akkor egyeztet a barátokkal, hogy péntek helyett mondjuk szombaton találkozzanak. Ha nem volt ilyen jellegű program kitalálva, akkor csak egyeztetünk, hogy ne is legyen, és jó szívvel elmegy. Nem tudom, ezen miért kellene stresszelni. Mondjuk ehhez hozzátartozik az is, hogy jól ismerem a barátait, és egyébként is az esetek 99%-ban én is megyek ezekre az összejövetelekre, a maradék 1% meg igazán nem fáj. Én is nyugodtan megyek barátnőzni amikor csak kedvem tartja, egy szava nincs ellene.


Nem is értem az ilyen kérdéseket. Nálatok a párkapcsolat valamiféle börtönnel egyenlő???

2017. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Megtanultam, hogy amikor egy pasi kezd otthonról egyedül eljárni, utána jön a félredugás.
2017. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ugye most viccelsz?
2017. márc. 15. 00:14
 16/25 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem vagyok az anyja, és a baráti társasága nem az én baráti társaságom, oda megy, ahová akar :D
2017. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk... Mi a párommal nagyon keveset tudunk egyutt lenni, és sokkal szívesebben töltöm ezt az icipici időt kettesben vele. Ilyenkor nem szeretem ha elmegy, meg szoktam ilyenkor kérni arra szépen hogy ha lehet most csináljunk csak kettesben programot. Vagy próbálok kompromisszum-ot kötni,hogy akkor menjen el most a barataihoz mondjuk par órára, ( NEM 1-RE! 3-4.RE.) s aztán legyünk együtt, és igy mindenkinek jó lenne. Sose tiltottam meg neki semmit se, de mondjuk mar mondta egy párszor hogy így papucsnak tunik a barátai előtt, mert ez olyan mintha megtiltanam... Szoval ez engem kifejezetten sért, mert házasok vagyunk, szükségem lenne arra neha hogy egy kis magánéletét éljünk, hogy romantikazzunk, szorakozzunk ketten, sose tiltanek meg neki dolgokat, de azért szépen kérni esetekben lehet, anélkül hogy ez papucssagnak,tiltasnak tűnjön szerintem. :(
2017. márc. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Az exem a pincébe nem engedett egyedül soha, mert hogy megesz vagy a puttya róka, vagy a gumi róka....

30/f

2017. márc. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Költőnő? ***** válasza:
Felnőtt emberek vagyunk, megbeszéljük, ki hova megy, de egymás engedélyére nincs szükségünk.
2017. márc. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem kér engedélyt, miért tenné? Nem az anyukája vagyok, ő pedig nem egy nyolc éves kis takonypóc. Megemlíti persze ha kimozdul, de ebben nekem nincs beleszólásom, és nem is akarok beleszólást.
2017. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!