Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elengeditek mindenhova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elengeditek mindenhova a parotokat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 22:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Persze. Főleg mivel imád utazni, gyakran megy is és én sokszor nem tudok vele tartani, mert nincs rá vagy időm vagy pénzem. Magyarországot már teljesen bejárta.

Meg miattam ne hanyagolja el a haverjait sem, mindig feltöltődik utána, ahogy én is a barátnőm után. Fú szörnyű lenne ha folyton egymás nyakán lógnánk. Általában tudjuk a másikról hogy hova megy miért, de azt se mindig. Megvan a bizalom. :)

2017. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Elengedni? Mi vagyok én, az anyja? :D

Felnőtt emberek vagyunk, oda megyünk, ahová akarunk - nem is lennénk együtt, ha korlátozni akarnánk egymást, egyikünk sem tűri el. Természetesen szólunk a másiknak, de nem kérünk engedélyt, még csak azt kéne. A férjem jövő héten például elutazik külföldre egy 3 napos fesztiválra két haverjával, én pedig az azutáni héten megyek néhány barátnőmmel Portugáliába pár napra. Bízunk egymásban, szóval az ilyesmiből soha nem volt gond, most épp nem is jutott eszünkbe egymással tartani - én nem szeretem azokat a zenekarokat, amik fellépnek azon a fesztiválon, ő pedig nem tud 2 egymást követő héten szabit kivenni.

"Az ilyen kommentek nem érdekelnek hogy nincs ilyen hogy elengedés meg stb" - Pedig bizony ez így van, normális embereknél nincs olyan, hogy elengedés, akár tetszik, akár nem.

2017. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mivel a férjem egy értelmes, normális ember, így magától sem akar olyan helyre menni, ahová én sem akarnám hogy menjen. Hétköznapokban nem merült még fel soha ez a kérdés (és ez nem azt jelenti hogy itthon ül mindig, néha haverozik, konferenciára jár stb).
2017. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
-ha bármire engedélyt kéne kérnem, már elhagytam volna
2017. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
51%
Az, hogy téged nem érdekelnek bizonyos kommentek, attól még röhejes. A párod, nem a gyereked. Majd ha lesz, megérted a különbséget. Soha, értsd SOHA, nem szabad senki emberfiának viszonyt kezdeni, kapcsolatot, valakivel, akinél ez egyáltalán felmerül. Önálló, felnőtt ember, nem? Oké, hogy egyeztettek, megbeszélitek a dolgokat,programokat, de ne ám már a te dolgod legyen eldönteni hova mehet? Hihetetelen. Nem az, hogy ki hova "engedi el" a párját, hanem az, hogy egyes szanatóriumszökevényeknek egyáltalán eszükbe jut, hogy korlátozzák azt az embert, akit társuknak választottak és neurotikus módon még el is hiszik, hogy ehhez nekik bizony joguk van. Orvos. Sűrgősen. Még nem késő. Utána majd az lesz, amikor két gyerekkel elváltan a negyvenhez közel szidod az exed huszonéves pipijét, mert nem abban a ruhában küldte haza a láthatásról a gyerekeket, mint amiben elküldted és e mellett még ráadásul pofátlanul csinos. Mondom ezt nőként...
2017. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!