Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne hogy maj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne hogy maj egyszer megkérje a kezem?

Figyelt kérdés
A párom megházasodott de elváltak(nincs gyerek),3 éve vagyunk együtt s ő már amikor ösze jöttünk kijelentette hogy soha többet nem nősül meg,de én mostmár 3 év után szeretnék menyaszony lenni mert még soha nem voltam,amikor ösze jöttünk mondtam neki hogy én se akarnék férjhez menni de azota megvaltozott bennem valami,ugy érzem akarom őt egy életre.Nem akarom erőltetni a dolgot,igazából azóta fel se hoztam de ez változhat?Lehetséges hogy majd egyszer megkérje a kezem?(27L)

2017. márc. 15. 00:12
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
O amugy 36 éves
2017. márc. 15. 00:21
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Arra latok nagyobb eselyt, hogy te kéred meg az o kezet.
2017. márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Felnőtt emberek vagytok, ülj le vele és mondd el neki, hogy benned ez az eltelt 3 év alatt megváltozott.

Máskülönben ne várj lánykérést, mert ő még abban a tudatban van, hogy te egyáltalán nem szeretnél házasodni.

Esetleg célozgathatsz finoman, de szerintem jobb egyszerűen tisztázni, hogy ki mit vár jelenleg ettől a kapcsolattól.

2017. márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
megmondta az elején, és te elfogadtad...
2017. márc. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg neki, hogy megváltozott az elképzelésed, elvárásod. Azt akarod, hogy feleségül vegyen. (Arra készülj fel, hogy visszautasit!! Akkor nálad lesz a választás, hogy igy is akarod-e tovább ezt a kapcsolatot?)
2017. márc. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
27 évesen lánynak tartod még magad? Ideje felnőni és mondjuk elbeszelgetni a jövőről a pároddal. Ha máshogy képzeltiek el, akkor jobb most tisztázni a dolgokat.
2017. márc. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Aki egyszer elvált, az nehez adja újra a fejét a házaságra, pláne akkor, ha ekkora a korkülönbség. Ugye 5-10 év múlva má nem olyan szimpi. Persze most menő, most jó, de ez is változhat, mint a házasság téma.

Beszéljétek me felnőtt módjára, es ha nem akarja, akkor még időben lépj, mert ha Neked az az álmod, hogy menyasszony légy és ő nem akarja akkor tovább kell lépned, vagy feladnod álmaid. Ezt Te döntöd el, hogy melyiket szetetnéd jobban.

2017. márc. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Értesd meg vele, hogy nem te tehetsz arrol, hogy tönkrement az első házassága. Meg ha közös gyereket szeretnétek.
2017. márc. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Kénytelen leszel leülni és megbeszélni ezt vele, mert ha az elején mindketten leszögeztétek, hogy nem kell házasság, akkor valószínű, ítéletnapig várhatod, hogy megkérjen. Szépen le kell ülni, hogy ki hogy képzeli el a jövőt, és akkor előjöhetsz azzal, hogy megváltoztak az érzelmeid a házassággal kapcsolatban.
2017. márc. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

az ilyen helyzeteknek van par tipikus kimenetele, de csak nagyon ritkan a hazassag az.

1: sokat mondod neki a temat, ebbol sok veszekedes lesz, majd szakitas

2: mondod neki h mit szeretnel, o elutasit, benned megtorik vmi, de benne maradsz egy boldogtalan kapcsolatban


Szerintem meg most mondd meg neki h mit szeretnel, lehet h elvesz felesegul. De az biztos, h en a helyedben nem huznam az idot 27 evesen, mert elobb utobb hazassagot es gyereket akarnek majd, es nem akarnek belole kifutni egy 10 evvel oregebb, csalodott foszer miatt!

2017. márc. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!