Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csendes lányra van szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes lányra van szüksége egy sokat beszélő fiúnak?

Figyelt kérdés

Egy fiú barátom fiú barátaival való első találkozáskor az egyikük lakásán voltunk.. ez a fiú barátom jóval később érkezett a találkozóra, és mikor megjött,akkorra már nem voltam kicsit se beszédes.


Ezek után kérdezték a fiúk,hogy miért vagyok ilyen csendes?


Mondták,hogy mondjam a fiú barátomnak,hogy maradjon csendben. Nem értettem,hogy minek kellene leállítanom őt? Engem nem zavar,hogy beszél.


Na mindegy mondtam valamit,hogy én ilyen csendes vagyok.

Erre az egyik fiú mondja(aki mondta,hogy csendesítsem le a fiú barátomat), hogy nem baj,hogy csendes vagyok,sőt jó, a fiú barátom úgyis sokat beszél.


Igazából azt furcsáltam,hogy miért hoznak összefüggésbe vele,amikor mi csak barátok vagyunk szerintem ???

Amíg nem volt ott,addig is kérdezgettek,hogy miért nem megyünk együtt ide-oda. Van egy olyan érzésem,hogy szándékosan később jött ez a fiú a találkozóra.


2017. márc. 15. 03:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha már kérdezgettek, akkor tuti bejössz a srácnak, bár ez elég bunkóság, így a hátad mögött lebeszélni mindent.

Ha tetszik, próbálkozz be nála, veszteni valód nincs.

Mondjuk én nem vagyok beszédes srác, amikor volt hozzád hasonló csendes barátnőm, később 1 év alatt kifordították önmagából és el is hagyott.

Nagy dumás csaj lett. Pedig nagyon visszafogott volt.

Visszahúzódó. De ki nyílt a csipája.

Hány éves vagy?

2017. márc. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!