Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy lánnyal..eleinte tök aranyos volt kedves jófej...aztán már le se szar nem keres nem érdeklem őt.még csajom se volt mind ezt csinálja.de a mostani ő a legszebb legjobb legkedvesebb és annyit se mond h kbbeafszomat csak simán nem foglalkozik velem?
2010. máj. 10. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Azért nem mondja, hogy kabbeafaszomat, mert szegény lány nem rendelkezik fasszal.
2010. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ne általánosits!!! esetleg" miért ilyen ez a lány"? igen, van ilyen, talán mert fiatal

én is az vagyok, de korántsem vagyok ilyen.

vannak ilyen emberek, rosszat fogtál ki, ezvan

2010. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
18 éves. hidd el nem ilyen.de nem értem veélem akkor mér????, ronda vagyok igen!!! meg bunkó!! ha nm jön be neki ez mondja meg
2010. máj. 10. 22:25
 4/12 anonim ***** válasza:
hát nyilván nem ismerem a szituációt meg semmi, de mondhatnál vmit arról, h mi történt? és miért neki kellene keresnie téged? miért nem keresed te őt?
2010. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
semmi nem történt egyik pillanatról a másikra kezdett elhidegülni...aztán már nem ír meg semmi.én írok neki de nem ír vissza vagy leráz és lelép
2010. máj. 10. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Talán az lehet, hogy már nem érdekled/van valakije, de nem meri megmondani.

És nem minden lány ilyen.

2010. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért mert nem vagy az esete. Ennyi... Csak udvarias volt.
2010. máj. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit. Vagy van neki más.
2010. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tartottad fent az érdeklődését, a nők ilyenek. Ha az elején tutyimutyi vagy és nem akasztod be, akkor barátkategória leszel.
2010. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gyenge a csajozási technikád.

Itt egy könyv talán segít-A Játszma-Neil Strauss az író

2010. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!