Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani fiatal női generáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani fiatal női generáció miért néz ki általánosságban ezerszer jobban, mint a fiatal fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Ha végigmegyek egy nagyobb város utcáján, jó eséllyel az első 10 szembejövő csajból 5-6 így néz ki:

Szép formás lábak, feszes fenék, cicanadrág vagy skinny farmer, divatos tornacipő vagy sportcipő, vékony derék, formás és feszes cicik, lapos has, szép arc, szép szemek, gyönyörű haj, fehér fogak, sehol egy pattanás vagy bőrhiba, nagyon tetszetős öltözködés, például kockás ing, bőrdzseki/farmerdzseki.


A férfiak közül pedig csak nagyon elvétve látni olyanokat, akik megütik külsőleg ezt a szintet, akik reális eséllyel próbálkozhatnának az ilyen csajoknál.


2017. márc. 15. 09:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

attól függ merre mész. A belvárosok felkapott helyein jó csajok mennek, máshol már kevesebb a jóféle.


Na meg az is számít kit veszel észre, és kit nem...

2017. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

A másik az hogy igénytelen képeket csinálnak magukról, volt akivel leveleztem, nem volt túl jó benyomásom róla, úgy értve, hogy nem éreztem hogy ebből bármi is nagyon alakulni fog. Képcsere. Rólam egy jól beállított de hihető kép, róla egy olyan ahol a számítógép előtt ül, önagát fotózza de azért látszik a macinaci meg a kacatok a háttérben, rossz megvilágítás stb.

Ezek után kissé nehéz meghozni a kedvet egy személyes találkozáshoz, hiszen így mutatkozik be, ennyire igénytelenül. Ugyanígy látom férfiakon, hogy az öltözködés mennyi gondot jelent nekik, és nem arról van szó hogy mindig úgy kell kinézni mint akit skatulyából húztak ki de nem mondjuka kinyúlt metálos pólójában járjon, ne lógjon ki a gatyából a zoknija és a szőrös lába, ne egy koszos sportcipőt hordjon, ne öltözzön óvodásként stb stb

Én sem voltam sose a híve a nagy kiöltöznésnek, sokáig nem érdekelt mit hordok, és nem értettem hogy miért nem kapok minimális érdeklősét, közeledést sem. Most se telik sokkal több energiába az öltözködés maximum odafigyelésbe de ha kilépek az utcára nem érzem magam lepukkantnak, mert már nem elégszem meg a játszós ruhával.

2017. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindig is a női nem volt a szebb. Nem igazán értem a problémát.
2017. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert a csajok azért próbálják magukat összekapni,míg a pasik nem.
2017. márc. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!