Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova a francba nőnek ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova a francba nőnek ezek a mai lányok?!

Figyelt kérdés
Akár élőben, akár társkeresőn nézem, kevés kivétellel mindegyik egy zsiráf, vagy debella. 175+ cm, mellé 70-90 kg és ezzel még nem is lenne gond, ha nem mind 190, vagy annál magasabb srácot akarna maga mellé, hanem mondjuk bejönnének nekik a velük egy magasak is. 175 centimmel mit kezdjek? Hol vannak az "apró", 20 év körüli/feletti lányok? Léteztek még, helló?!
2017. márc. 15. 09:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%
175 centivel te vagy az alacsony ferfikent. De gondolom, mint minden atlag ehhez hasonlo gyakoris kerdesben, kell valami rajtad kivul allo ok, amiert nem tudsz becsajozni es a vilag a hibas :'D.
2017. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%
Ne beszéljetek már hülyeséget, tele a város alacsony lányokkal. Én 168 vagyok, és rengeteg nálam kisebb lányt látok nap mint nap.
2017. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nagyon sok alacsony lány van, nemis tudom, miről beszélsz, kérdező. Én magam is 157 cm vagyok, az átlag korombeliek 160-170 cm magasak, ritka az igazán magas 180+ lány, bár őket tényleg nem irigylem :D Viszont a nálam fiatalabb korosztályban(gimisek között) egyre több a magas lány, én is így vettem észre.

20L

2017. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
40%

Én 160 vagyok, és alacsonyabb a saját anyámnál.:D Igaz, már évek óta kizárólag magassarkút hordok, szóval kb. 168-nak szoktam tűnni az utcán.

Nem tudom, te hol élsz, kedves kérdező, de én is mindenféle lányt látok mindenütt, magasat, alacsonyt, kövéret, soványat, és a maga módján szinte mind jól néz ki.

2017. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
163 vagyok, jelenleg egy kb. 175 centis palival randizgatom. Vannak meg ilyen nok.
2017. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Meglehet az "apró" lányokat is találni, én általában velük randizom. :) 186 cm / 27 F
2017. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok 160 centi és szeretem az alacsony fiúkat :))
2017. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"mindegyik egy zsiráf, vagy debella."


Szerintem nem a magasságod miatt nincs nőd hanem mert egy bunkó tahó vagy. Zsiráf? Aztán szerinted ők tehetnek arról ha magasra nőttek? Lehet tenni valamit ellene, hogy kisebbek legyenek és a magadfajta ne kezdjen el bunkózni?

Hihetetlen. Amúgy jókora komplexusod lehet ha ekkora traumaként éled meg hogy vannak magas nők/lányok, hogy az utcán is sokat látsz. Kezeltesd magad.

2017. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!