Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért csináljátok ezt, hogy sírtok, hogy nincs pasitok aztán ha valaki próbálkozik nálatok akkor meg elkülditek a francba. Miért?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
mert rib@ncok
2012. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azzal a különbséggel vagyok ilyen :), hogy nem sírok és jajjgatok.

De pasi vagyok :)


Szóval attól h b@ssza meg nincs barátnőm attól aki nem tetszik azt ugyanúgy elutasítom!

2012. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ribancok.Csak veled.Miert?Mert mukodik.
2012. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Khm. Férfitársaik között is dívik, hogy itt szerencsétlenkednek a gyikon mondván hogy a nők elkerülik őket, "csak a ronda kövérek nem". Szóval nem kéne kizárólag a hölgyek nyakába varrni ezt a fajta viselkedést.
2012. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%

A kövér lefogyhat, de az alacsony nem nőhet. VAn különbség.


Ha a kövér lány vékony fiút akar, fogyjon le!


Az alacson fiú viszont nem nőhez, ha az alacsony lánynak is magas pasi kell, akkor a lány a felszínes, külsőre hajtó, válogatós szörny.

2012. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

Azért, mert pocsék, hogy nincs senkije, nem jelenti azt, hogy az első arrajáróval össze kell jönnie. Nekem sincs barátnőm, mégse ragadtam le az első jelentkezőnél, pedig a többség szerint jó volt, csak nekem nem kellenek az átlagos lányok (legalábbis gondolkodásban).


18/f

Thor, a villámok istene

2012. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Thor a villámok istene?? Lol :)
2012. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert az aki próbálkozik nem feltétlenül olyan ember akire vágyom. Ha olyan próbálkozna aki csak egy kicsit is tetszene...nem küldeném sehova!

És ti pasik..ha kelletek nekem, miért csak szexet akartok??

(ha már általánosítunk)

2012. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Velem miért nem próbálkzik senki?16/L
2012. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert egyelőre gyökerek próbálkoznak. Inkább vagyok egyedül, minthogy olyannal, aki nem tökéletes a szememben.
2012. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!