Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ezek után várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezek után várnátok hogy a fiú lépjen vagy inkább hagynátok a francba? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ez az én történetem.

Én 16F

A lány 15L

a lány azt szereti hogy a fiú lép.!

Ezt a lány szemszögéből nézve írtam.

Szóval...volt egy rendezvény.megláttok egy jóképű cuki pasit.szemeztek vele,egyre közelebb mentek hozzá.te kezdeményezel.megkérdezed a nevét.bejelölöd Facebookon.de valamiért elég szótlan a srác.nem beszélgettek sokat.

Következő nap rátokír ez a srác.megkérdezi hogy miért jelöltétek be facen.ti azt válaszoljátok hogy:"tetszel".a fiú erre csak annyit ír vissza hogy:"erre nem tudom mit írjak vissza".

És többet nem is keres titeket semmilyen formában azóta.

Ti várnátok vagy inkább hagynátok?



2014. nov. 30. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

en is olyan tipus vagyok aki szereti ha a fiu lep.

es en hagynam.

2014. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mind azt akarják hogy mi lépjünk... Ami szemétség mert könnyebb ilyenkor a védekező pozícióban lenni mint a kezdeményezőében. Nekik csak egy gyors lefikázó koptatószöveg kell ilyenkor... A megaláztatás meg a mienk
2014. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hagynám
2014. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hagynám, ha tényleg nem írna rám a pasas többet. De ha próbálna utána beszélgetni, és nekem tényleg tetszene, akkor valószínű, hogy eltekintenék az előző beszélgetéstől, és újrakezdhetnénk...
2014. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!