Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mi tennétek ha a barátnődne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi tennétek ha a barátnődnek mániája hogy el kell érnie az álomsúlyom az első alkalom előtt? 18l

Figyelt kérdés

Igen rólam van szó 165 cm vagyok és 52 kg és le akarok menni 50 alá csak sportal szóval ez most még nagyon sok munka az a 2 kiló valamiért nem megy le olyan könnyen

Szerinttek megéri még várni addig? Vagy ha a barátom azt mondja hogy neki tökéletes vagyok ahogy vagyok akkor hagyjam a francba?


2017. márc. 16. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Az hagyján, de majd 30-41 kilót fog hízni a házasság alatt az milyen meglepi :D
2017. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért lképzelem a helyzetet amikor végre eléred, este kiabálsz ki a fürdőszobából: "drágám, végre 50 kiló vagyok, készülődj!"

Ha magad miatt csinálod a fogyást, akkor csináld nyugodtan, de nem látom, hogy 2 kiló miben akadályoz a szexben, hogy addig nem lehet? Ne értsd félre, ha azt mondod hogy nem, akkor tiszteletben fogja tartani (gondolom), de ha neki tökéletes vagy, akkor miért kell várni, főleg ha nem megy könnyen?

2017. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen és miért akarsz csontvékony hullaként kinézni?! Hmmm, neked SEHOVÁ nem kell fogyni, ha elégedetlen vagy, akkor erősíts oda, ahová kell (kar, segg, láb...).


Egy vékony-sportos lány sokkal kívánítosabb, mint egy vékony csontkollekció.

2017. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És ha visszahizod azt a 2 kilót akkor addig nincs szex, amíg újra le nem adod?
2017. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!