Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hová lett az udvarias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hová lett az udvariasság?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban csak olyan férfiakkal találkoztam ,akikből kihalt az udvariasság. (Még az ajtón sem engedtek előbb kilépni...)

2017. márc. 16. 16:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az udvariasság nevelés kérdése. Engem úgy neveltek, hogy legyek udvarias, köszönjek másoknak, köszönjem meg, ha valaki kinyitja nekem az ajtót, vagy előre enged, én is megteszem ugyan ezt, ha idősekkel találkozok, vagy olyannal akinek éppen tele van a keze. Még férfiakat is előre engedek, ha cipekedik vagy megvárom a lifttel, mert nem vagyok paraszt. A barátomat szintén udvariasnak nevelték. Egyszerűen férfiatlannak érzi magát, ha nem segíthet cipekedni, nem nyithatja ki nekem az ajtót, nem engedhet előre.

Ez szimpla kedvesség, és szerintem ez hiányzik az emberekből.

Én azt mondom, hogy ne várd el senkitől, hogy udvariasan bánjon veled, de te legyél mindig az, és köszönd meg kedvesen ha valakit mégis udvariasságon kapsz. :)

2017. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hmmm, manapság szar férfinak lenni, mert a sok femináci meg kikel magából, ha előre mered engedni, mert ő "egyenrangú".


Szóval ha engeded az is baj, ha nem, az is...


A párom, szerencsémre, udvarias (ahol kell, előre enged, de egy pubba ő lép először), és az ő szerencséjére ezt nagyon értékelem.

2017. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem ez megvan mindenkiben,csak mivel a mai fiatal lányoknak derogál ez a dolog,inkább nem csinálják. Ha meg olyan vagy,aki ad erre,akkor meg hülyének néznek.
2017. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!