Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én maximum 10/7-es lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én maximum 10/7-es lányoknak tetszem úgy, hogy én nem kezdeményezek, akkor mit érhetek el?

Figyelt kérdés

(Előre is elnézést a tízes skáláért, de most ez a célravezető)

(És most a kérdés erejéig csak a külsőt mérjük)


Tehát az én adott stílusommal, megjelenésemmel, kb 10/7-es lányoknak jövök be (persze közölük sem mindnek, sőt), és az lenne a kérdésem, hogy ezt hogyan, illetve meddig tudom feltornázni azzal, hogy én kezdeményezek, illetve 'mindent beleadok'? Értsd: Ha így teszek, sikeres lehetek-e 10/7,5-8-as lányoknál?


Még egyszer elnézést a skálázásért és a külsőségekért, de a kérdés így érthető szerintem, olyan választ nem kérek, hogy a szépség szubjektív, meg minek pontozol, meg jaj, csak a külsőségekre hajt, stb.


Köszönöm az értelmes válaszokat!



2017. márc. 17. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy mások szerint hányas a választottam, nekem ő az isten és kész?! :))

Amíg ezzel az agymosott puás nézőponttal azonosulsz folyamatosan versenyben leszel magaddal és másokkal. Ez pedig nem kicsit idegőrlő, főleg, hogy mindig körül fognak venni egyre jobb és jobb nők, ergo a jelenlegi csajoddal sosem leszel kibékülve, ráadásul a top 10-es nő sem garancia az emocionális, szellemi és érzelmi jólétre.

Ettől függetlenül kívánom neked hogy el tudd érni a vágyott 8-as 8,5, 9-es stb kategóriájú lánykát, hogy megtapasztald amit meg kell. Egy két pofára esés (ami ilyen hozzáállással szinte garantált) után ha még addigra nem váltál nőgyűlölővé, vagyis belátod, hogy részed volt a történtekben, na ez után kezdődhet az igazi társkeresés belső és külső tulajdonságok alapján.

A férfivé érés egy folyamat, miután a hernyóból báb, bábból pillangó válik, úgy fogsz te is érett férfiként több szempont mérlegelése alapján választani.

2017. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
*ráadásul a top 10-es nő sem garancia az emocionális, szellemi és szexuális jólétre. Magyarul totálisan különbözhettek minden téren.
2017. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a feles értékelések a legjobbak, 7.5 a skálán. Atyaég.:)
2017. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit Ez olyan vadászgatás a részedröl. Ha tényleg megszeretnél egy "10/2"-es lányt akkor öt 10/12-esnek látnád.
2017. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

2. válaszoló vagyok, most néztem a linkedet, sajnos sejtettem, hogy ki fog bukni a lóláb...És a köntörfalazgató "énrendessrácvagyokamúgy" álca mögött ott lesz a kib... gyökér. :D

Redpill meg a f_szom aztán úgyis ott rohadtok majd 40 évesen egy számotokra 10perkettes nő mellett. Mert azt hiszitek nektek alanyi jogon jár a jónő meg a pina.

2017. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
Sok mindennel találkoztam már ezen az oldalon egy év alatt, de valamiért számomra mégis ez a legalja kérdés...
2017. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%

Tudod, a 8/10-es vagy afölötti lányok az intelligens férfiak szeretik. Ebből kifolyólag semmi esélyed sincs.

Lehet neked kockahasad, gyönyörű tested, vonzó arcod, divatos hajad, sok pénzed meg BMW-d,mert az intelligenciát sajnos semmi sem pótolja. :(

Maga a pontozás is baromság, ha szembejön veled egy nő, akkor nem tudsz róla épkézláb véleményt megfogalmazni magadban, csak a hülye skáládra gondolsz, és megállapítod, hogy ő azon 5/10.


Ja tényleg.

Legyen már a 10 a nevezőben(a maximális adható pontszám), a számlálóban meg a csajnak adott pontszám!


Ha valaki 10/7, az ugyanis több, mint egy egész, tehát a mai divatos(de idegesítő!) kifejezéssel élve az még a fullosnál is fullosabb. :"DDDDDDDDDDDDD


Mondjuk, én remélem, hogy veled még egy 1/10-es sem fog szaporodni. XD


21/L

2017. márc. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
80%

"Köszönöm az értelmes válaszokat!"


Na, azt meg akkor fogsz kapni, ha értelmesen teszed fel a kérdést. :) Hülye kérdésre hülye válasz, tudod, ez egy adok-kapok rendszer. :)

2017. márc. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!