Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak be emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólnak be emberek azért mert a párom nem magyar származásu?

Figyelt kérdés
Természetesen már nem tartom velük a kapcsolatot. A párom pakisztáni származásu és Angliában nőtt fel. Számomra ő a legnormálisabb férfi akit eddig ismertem, a kapcsolatunk is remek.
2017. márc. 19. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Mert maradi, iskolázatlan, felvilágosulatlan, diszkriminativ senkik. Jól tetted, hogy megszakítottad a kapcsolatot. 30/N
2017. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Az London polgármesterre is az. Lehet, hogy még ismeri is, éljetek ott.
2017. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Mert a legtobb ember kis hazankban (termeszetesen tisztelet a kivetelnek) phd-s vilag szakerto az osszes vallas teren ("ah... mer' ő olyan muszlumánus vallásu, azok ööö.. mind agyonvernek, mer' eh azok olyanok. Láttam a tévében!"), ahogyan a politologia minden reszet is behatoan ismerik ("ah, te is mocskos libsi vagy!"), illetve a sport vilagaban is otthon vannak. Meg amugy is mindenhez ertenek, igy feljogositva erzik magukat, hogy megosszak bolcsesseguket. Vagy van a masik fele, aki a parodat okolja ("idejon az osszes kocsog kulfoldi es eeeveszi elolem a not!"), hogy neki nem sikerult mukodokepes partner kapcsolatot letesiteni az ellenkezo nemmel. Egyikkel sem kell foglalkozni. Aki embereket szarmazas alapjan itel meg, azzal nincsen dolgod, mert egyszeruen tul buta az elethez.
2017. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mert előítéletesek, rasszisták, vagy csak nem ismerik az idegeneket. Szerintem alapvetően természetes, hogy ha valami idegen, akkor tartózkodom tőle, és a legtöbb ilyen ember max hírekből hall a Pakisztánról meg t-köm tudja miről, és ugye a hírek elég gyakran elnézőbbek a nyugati, fehér emberekkel, mint a sötétebbekkel, na. Ettől függetlenül szerintem mindenképpen törekedni kell a nyitottságra, hogy legalább az ember megismerje azt, amiről ilyen erősen véleményt nyilvánít. Régebben én is húztam az ilyenre a számat, aztán egyetemista lettem, és a mi egyetemünkre rengeteg külföldi hallgató jár, így megismerkedtem egy csomó különböző nemzetiségű fiatallal egyetemi bulikon, rendezvényeken, vagy csak simán a könyvtárban, és nyilván köztük is van ilyen-olyan, de sikerült sokkal árnyaltabb képet kialakítanom az emberekről.

Szerintem ha az ismerőseid nem is akarják megismerni a párod vagy az ismerettség után is utálkoznak ok nélkül (tehát nem azért, mert mondjuk tényleg szörnyű ember, csak a származása miatt), akkor teljesen jogos, ha megváltál tőlük, nekem se kellenének olyan "barátok", akik alapvetően ennyire idegengyűlölőek.

2017. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert félnek hogy a gyerekeitek nem magyar etnikumúak/anyanyelvűek/nemzetiségűek lesznek és semmi közük nem lesz a magyar nemzethez, nem a magyar nemzetet fogják gazdagítani a lényükkel, létezésükkel.
2017. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!