Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretitek ha tesztelgetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek ha tesztelgetnek benneteket?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem eléggé fáraszt az ilyesmi..
2017. márc. 19. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne menj bele ilyesmibe!
2017. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Utálom, ha tesztelgetnek, így ismerkedés során volt egy srác, akin annyira látszott, hogy most tesztelget, hogy ezt meg azt megcsinálom-e érte, leszek-e elég jó neki, alkalmas leszek-e hosszabb távra... nem tesztelgetni kell, az emberrel kell lenni, beszélgetni, közös élményeket megélni.

Az meg a másik, hogy ezen a teszten elbuktam.

2017. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem egy PC program vagyok, szóval don't do this!
2017. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
undorító dolog.
2017. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül...
2017. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem szeretem, ha valaki ilyenekkel próbálkozna hagynám a francba...


24F

2017. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A legrosszabb ***** válasza:
7%
Párszor volt rá alkalom, hogy az engem megkörnyékező nő tesztelgetni kezdett, lereagáltam őket egy "tesztelgetünk, tesztelgetünk?" gúnyos kérdésrepetával. Olyankor egyből mentegetőzni, magyarázkodni kezdtek, majd szépen le is építettem az egész ismerkedést. Nincs nekem ezekre a felesleges körök futására szükségem.
2017. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Sajnos volt egy lány az életembe aki teljese az ujja köré csavart, adta a szépet és közben tesztelt is, de elég rafinált módon csinálta, úgy hogy nem volt az annyira feltűnő, sokan nem vették észre csak a vége felé amikor már kezdte nagyon túlzásba vinni, bár szóltak róla hogy vigyázzak, de nem hittem nekik, nagy volt a köd. Akkor döbbentem ezekre rá amikor nála aludtam, ő átszaladt valamiért a nagymamájához aki pár háznyira lakott én meg addig a gépén megnézem valamit a neten amire ő kért meg, és az asztalon a szemem kiszúrta láttam hogy volt egy lista ahol leírta részletesen hogy mit teszteljen rajtam és minden egyes tételt értékelt, és voltak összesítve is hogy mennyire vagyok alkalmas az ő elvárásainak. Több oldalas felsorolás volt rólam, és feltűnt hogy ezeket tényleg megcsináltatta velem, meg kipróbált bizonyos dolgokban, és írt külön megjegyzéseket is hogy szerinte ebbe nem vagyok jó és megpróbál kikupálni, ha nem nyert akkor dob és keres más pasit aki majd a férje lesz.

Ezen annyira berágtam hogy szívem szerint jól szájba vágtam volna mire hazaér, de gondoltam akkor én is beszállok a játékba és mikor már tudtam hogy mi lesz, és tényleg elkezdte velem tesztelni direkt úgy csináltam hogy ne legyen neki jó, és kíváncsi voltam a reakciójára. Aztán én is elkezdtem őt tesztelni, ami neki már nagyon nem tetszett aztán úgy ott hagytam őt egy erős szóváltás után hogy köpni, nyelni nem tudott. Aztán szépen lassan közöltem sok mindenkivel hogy milyen ember is valójában és alig maradt valaki mellette.

persze meg is érdemelte azóta sincs szerencséje a férfiakkal a környéken, nem is csodálom hogy el akart költözni szakításunk után pár évvel.

2017. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elég egyhangú, hogy az emberekben negatív érzés jelentkezik tesztelgetéskor, mert elbizonytalanodhat magában is, vagy lehet épp semmi kedve nincs egy többnyire ismeretlen ember megítélésére adni. Szóval éppen azt nem éred el vele, amit eredetileg szeretnél.. az adott embert. Talán csak akkor működhet ez, ha mind a két fél bizonytalan, önbizalom hiányos (akár fordított eset is adott lehet), és átmegy poénkodásba az egész.. Bocsi, csak szokásom leírni a következtetéseim :)
2017. márc. 19. 16:32
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Mármint nők tesztjeire gondolsz? Szerintem vicces, amíg nem betegesen csinálják. :D De szerencsére már csípőből jön a jó válasz a legtöbb ilyen tesztre.
2017. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!