Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex probléma? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex probléma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem olyan rég megismertem egy férfit jól elvagyunk, de még csak most kezdjük igazán megismerni egymást.

Az elején elmondta az exével lakik mert a csaj még nem keres annyit, hogy külön albérletbe menjen (Londonban lakunk). Nehezen, de elfogadtam.

Az lenne a kérdésem ha komolyra fordul hosszabb távon elfogadnátok ezt a helyzetet?

Úgy, hogy tudjátok csak Nála akkor tudtok találkozni ha az ex elutazik.

Mit tennétek?



2017. márc. 19. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem lehetnénk nála, ha az ex is ott van, biztos, hogy nem.

Az nálam kizáró tényező.

2017. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha komolyra fordul?

Nem tűrném, hogy az exével lakjon.

Lakjon velem és az exe is keressen lakótársat magának, ha egyedül nem tud egy albit finanszírozni.

Nem olyan bonyolult ez!

2017. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudtok találkozni, ha az ex is ott van? Közös a lakás, nincsenek már együtt,a párod azt visz oda, akit akar, ha a nőnek ne tetszik mennyen el otthonról. Nem. Nem fogadnám el hosszabb távon. Felnőtt ember avgyok én is tervezni szeretnék a párommal, abba nem fér bele, hogy a volt csajával lakunk együtt, amíg az nem talál magának egy jól kereső munkát. Sajnálom nyilván a lányt, de nekünk a mi életünket kell élni. Elég ideig volt már tekintettel másra.
2017. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen helyzetek a legtöbb esetben problémásak. Nem mennék bele, de nem is akarnék jobban megismerkedni az emberkével, aki szerint ez tök normális.
2017. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem,nem fogadnám el.


Mit tennék?


Nagy valószinüséggel elbúcsúznék tőle.



Elég ciki,hogy az exétől függ.Ilyen embereket nem tudok felnőttként kezelni.Ha nem tud még egy szobát sem kibérelni magának akkor elég felelőtlenül ment a nagy világba....


Egyébként szobát sem tud kibérelni valahol?

Külvárosi részeken,szobát viszonylag olcsón lehet kapni.

Az összeköltözés veled nem lehet téma?


Én nem tudnám elfogadni,hogy az exével él együtt,bocsássa meg a világ.


26/F

2017. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyanakodnék, miért kell bujkálni az ex elől...
2017. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem fogadnám el, a csaj igenis keressen másik albérletet - persze, nem keres annyit, aha. De nem egyedül kell bérelnie, költözzön össze másokkal -, ha nem megy, akkor heló.

Bár engem nem érdekelne, ha hallja, ahogy a férfival szeretkezünk, ő ott már csak lakótárs.

2017. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

tegnap 20:35 nem szívesen találkoznék az exével ha nem muszáj.


tegnap 20:36 nem tudom, nem kérdeztem. Nem ingyen lakik ott fizet érte.

Még nagyon az elején járunk és nem szeretnék még vele összeköltözni. Tudom lakva ismerjük meg a másikat, de még korainak érzem.


Fogalmam sincs, hogy a későbbiekben, hogy fogom ezt tolerálni. Most is elég vegyesek az érzelmeim ezzel kapcsolatban. A minap azt mondta vagy elfogadom vagy ennyi mert nem tud ezen változtatni egyenlőre.

Ez azért kiverte nálam a biztosítékot.

Oké kedves, segítőkész, becsületes férfi, de nem értem miért kell ennyire magán viselnie az ex sorsát hisz felnőtt ember mindegy meddig voltak együtt.

Én se keresek egy vagyont, de megélek, szobát bérlek mert saját albérletre nem futná vagy csak szűkösen még se élek az exemmel.


Meglátom még merre halad a kapcsolatunk és utána muszáj lesz komoly döntést hozni mert ha nem is szól bele az életébe akkor se egészséges ez így.

2017. márc. 20. 15:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Kitudja, még lehet dugdossa őt titokban.. ha ennyire együtt élnek, ott még lehet valami.
2017. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem is az, hogy dugdossa, de szerintem sokunk nem kíváncsi a másik exére.

Annyi, hogy elmondta és nem utólag, mástól derült ki, majd eldől mi lesz...

2017. márc. 20. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!