Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt akarja, hogy végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarja, hogy végleg kopjak le, vagy teszteli mennyire tud lealázni? Vissza kéne neki szólni, hogy velem akkor se beszéljen így? (22F)

Figyelt kérdés

"akàrhànyszor rànézek a telefonomra azt làttom hogy Annaaaaaa ,ANNAAAAA. Én semm szeretem , és mondtam is, de nem érdekelt téged tovàbb csinàlod. Mondtam neked hogy ez egy dúrva időszak nekem , erre csak folyamatosan azzal jössz hogy talàlkozunk , hogy hiànyzom st. Ahelyett hogy megértenél és kicsit hagynàl. Most is veled voglalkozom holott ma van a leadàsi hatàridő....

Egyszerűen nem érted amit mondok neked. Többet vàrsz tölebb mint amit adni tudok és akarok. Úgyhogy tartsuk a tàvolsàgot. Köszi"


2017. márc. 20. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szövegértelmezéssel hogy állsz?
2017. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 aperitif ***** válasza:
100%

"Azt akarja, hogy végleg kopjak le"

Azt.

"vagy teszteli mennyire tud lealázni?"

Nem. Te alázod le saját magadat.

"Vissza kéne neki szólni, hogy velem akkor se beszéljen így?"

Hogy ne beszéljen? Értésedre adta, hogy nem akarja, és megkért, hogy ne zaklasd tovább. Kifejezetten udvarias volt, mások, többek közt én is már rég elküldtelek volna a jó ...., ........, .....-nak a ........, .....-ba.

2017. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el. Nem lehetsz ilyen kretén.

A csaj szépen elmagyarázta, hogy nem akar tőled semmit, de te ezt lealázásnak vetted és vissza akarsz neki szólni. Először is fogadd el a visszautasítást, másodszor a csajnak minden joga megvan, hogy beszóljon neked (bár nem tudom, hogy ebből a szövegben hol található meg a beszólás), elvégre ő egy totál idegen lény és azt csinál amit akar. Harmadszor pedig totál infantilisnek fogsz tűnni, ha visszaszólsz, hogy veled így ne beszéljen, mert a csaj egyből látni fogja, hogy:

1. dührohamaid vannak és ingerlékeny vagy.

2. tekintélyorientált vagy (Kiérdemelted? Nekem a szövegből pont úgy jön le, hogy te zaklatod a kiscsajt, ezért egy szemernyi tekintélyt sem érdemelsz.)

3. paranoid skizofrén vagy, amiért azt hiszed, hogy igazából csak tesztel a csaj.

2017. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem egy totál idegen lány.


2: most tiltsam le? és fél év múlva oldjam fel?

Semmi értelme, hogy ezek után ismerősök vagyunk, ha így beszél velem úgy látszik kutyába se vesz.

2017. márc. 20. 12:33
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

Igen,azt akarja ,hogy kopj le.

És tedd is azt!Hagyd a pics..ba...

Ne írj neki,ne foglalkozz vele.Majd fog ő írni ,de akkor meg másold be neki ezt az üzenet amit küldött neked.

Állj már a sarkadra és ne pitizz egy nőnek.

Van még rajta kivül rengeteg a világon.


Sok sikert!

2017. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hetvegen is kiirtal errol egy kerdest,ott a valaszadok szinten jeleztek, hogy hagyd beken. Telibe sz*rod a kereset, tiszta hulye vagy. Te vagy az a tipikus fetfi, akitol az ember lanya menekul. Szallj le rola!
2017. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Aha marha jó, hogy a sok okos gyakorihuszár hölgy jól megmondja, hogy kopjak le, de azt valahogy érdekes módon nem tudják, hogy ez a lány hónapokig hogy húzta az agyam, találkozgattunk, végiglájkolta az összes fotómat, személyes dolgokat írt nekem és mindig tett hozzá mosolygós smilet, meg szivecskét is néha meg ilyeneket.

Aztán jött egy, egyetlen pillanat, egy ilyen vizsgaidőszak amióta gyakorlatilag ilyen.

Vagy a barátja mosta ki a fejét, nem tudom.

2017. márc. 20. 13:00
 8/14 anonim ***** válasza:

De akkor meg nem tok mindegy?!

Akkor mit varsz tole?!

2017. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagy közben kiismert…
2017. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, kár itt magyaráznod a dolgokat, lehet, hogy az elején kedvelt, de most már például túl sok vagy neki.
2017. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!