Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mit csináltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit csináltok, ha megbántjátok a párotokat, és az elsírja magát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl.veszekedtek, és olyat mondtok neki, amitől sírva fakad. Ilyenkor hogy vigasztaljátok meg?
2017. márc. 20. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Meglepődöm, aztán elnézést kérek és magamhoz húzom.
2017. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Hagyni kell-kisírja magát aztán megy minden tovább.
2017. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. Nem szoktunk veszekedni, és nem szoktam megbántani.
2017. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha vita közben megbántok valakit, természetesen megkövetem a másikat, hogy megbántottam, de a véleményem fenn tartom ettől függetlenül. Magyarán, ha valakit a véleményem sért, akkor maximum csak az előadásmódomért tudok elnézést kérni.

30/f

2017. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én magamhoz húzom és simogatom , ha tényleg én vagyok a szemétláda.. De az ritka.. Sajnos a párkapcsolatunkban kialakult egy fajta szuper erőm , ami az előbb megemlített jelenséget elő szokta idézni.. Például: Kérdéssel támadni, vagy veszekedni.... Kijelentéssel kérdezni..Sőt suttogva tudok ordítozni és ha csöndben maradok akkor gravitációs teret alakítok ki magam körül és minden kissebb tárgy hozzám repül mint például telefon, kulcscsomó vagy könyv... A legdurvább kijelentésem ami mindig olaj a tűzre:"De nem csináltam semmit" Sajnos van egy betegségem is, nagyon rossz a memóriám , csinál valami hülyeséget és egy hétre rá felhozom akkor azt mondja,hogy ilyen nem is történt és megfenyeget , hogy ki fog dobni ha róla azt feltételezem.. Szerinte minden más nő nemű lényről álmodozok , ezért néha belép a facebookomba és letörli az ismerőseim közül aki nem szimpi neki.. Sajnos ezekből adódóan gyakran veszekszünk.. A barátaim szerint a barátnőm egy jelenség.
2017. márc. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!