Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon megbántjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon megbántjátok a nagyon érzékeny párotokat, hogyan teszitek jóvá?

Figyelt kérdés
mert sajnos nagyon komolyan megbántottam, ideges voltam, a betegésgével "dobálóztam", de nem úgy értve, ahogy ő gondolja, de mégis úgy jött ki.. szóval a lényeg az, hogy nagyon megsértődött, sőt... ilyenkor egy-két hétig levegőnek néz, ha hozzászólok csúnyán reagál, szóval nagyon nehéz vele. főleg most a betegésge és egyéb más gondok miatt. egyébként mindig támogatom és segítem, csak most egy mondat miatt teljesen kiakadt. mit tegyek, hogy hejrehozzam? próbáltam vele beszélni, de csak azt mondta, hogy takarodjak a közeléből. tudom, hogy nem fog a nyakamba borulni és pár nap után megbocsátani, mert ő nem ilyen. de akkor mit tegyek? nem akartam őt bántani, nagyon szeretem.
2011. jan. 11. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen attól függ milyen betegségről van szó, nem mindegy mivel bántottad meg!
2011. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!