Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokat többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokat többször is megbántjátok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
tehát én már többször megbántottam őt a viselkedésemmel, beszólogatásokkal, berugásokkal, stb. megcsalás nem volt, csak azt is eltudja már képzelni rólam. többször is megbocsátott már nekem, de most szakít. bár már egy ideje érzem, hogy vége, viszont nem kellett volna csúnyán viselkedni vele. ilyenkor mi a legjobb megoldás? hagyjam és ne nyaggassam a bocsánat kérésekkel? mert még pár napig együtt élünk, külön szobában. hagyjam és ne szóljak hozzá? vagy mi a legjobb megoldás. de nagyon fáj, hogy megbántottam, tényleg nem vagyok normális....
2010. okt. 24. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyjam és ne nyaggassam a bocsánat kérésekkel.
2010. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha szereted akkor adj bele mindent
2010. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet ő is csak azt várja h bocsánatot kérj, és h kiderüljön h mennyire szereted..szóval hajrá!!
2010. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!