Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha 20 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha 20 évesen még nem volt párom?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat szeretnék :)


20/L



2017. márc. 20. 21:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#7: Igen, páratlan ember vagyok :D
2017. márc. 20. 22:05
 12/21 A kérdező kommentje:

9#: Igazad van. Nincs abban semmi, ha furcsán néznek. :)

10#: Köszi! És egyet kell értenem veled. Én sem értem 8# általad kiemelt mondatát :D

2017. márc. 20. 22:06
 13/21 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gond:)

És biztos lesz hamarosan párod.

2017. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :-) (#10)
2017. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Csak akkor lenne gáz, ha férfi lennél. Nőként más a helyzet. (Kivéve, ha egyéjszakásokkal pótolod. Na az elég gáz.)
2017. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén 20/L vagyok, soha nem volt még párom, és le se feküdtem még senkivel. Egyáltalán nem tartom "gáznak", Te se tartsd annak! :) Aki szerint ez probléma, és esetleg emiatt nem akarna veled összejönni, az annyit is ér, nem kell sajnálni. Rám is szoktak furcsán nézni, ha megtudják, de csak azért, mert manapság már nem ez a megszokott. De én akkor is úgy vagyok vele, hogy amíg csak szexre használnának, addig biztos nem fogok belemenni, majd ha találok olyat, aki komoly és érzelmeken alapuló kapcsolatot akar, és nem csak a külsőmet nézi, illetve kölcsönös a vonzalom és a kötődés, na majd akkor.
2017. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%

Őszinte leszek, emiatt elnézéstis kérek, pontozzatok le nyugodtan! :))



Engem nagyon zavarna a helyedben. Nem érdekelne, ki mit gondolna! :)) Engem zavarna.


Nagyon nyitott vagyok, de 18 éves koromig nem volt normális, komoly kapcsolatom. Csak tiniszerelmeim voltak, pár hónapos kapcsolatok - de abból nagyon sok.. :))

Teljesen tapasztalannak, bénának éreztem magam a velem egyidős párommal szemben 18 évesen, akinek már voltak több éves kapcsolatai is.

1,5 évig voltunk együtt, de a tapasztalatlanságomból adódó dolgok miatt mentünk szét, amik már a kapcsolat eleje óta szálkák maradtak.


Tehát megtalálhatod azt az embert, akivel le szeretnéd élni az életed, és ilyen hülyeségeken vesztek össze.. :)) Velem pont ez történt.


Most mondhatjuk azt, hogy nem ciki , ha valakinek nem volt még kapcsolata 20 éves koráig, de szerintem kellene, mert olyan tapasztalattal jár egy kapcsolat - testilg, lelkileg -, ami a normális felnőtté válásban, magabiztosságban segít.


Ne 20 évesen kezdjen el az ember ilyenekkel foglalkozni, mert lassan már a jövőre kellene figyelni -mint pl. munka, célok, esküvő, család, stb. - nem pedig ilyen dolgokkal foglalkozni. :))


A tinikor önmagunk megismeréséről szól. De ez nem megy, ha nem tanulunk meg társként viselkedni egy kapcsolatban és az igényeinket kimondani. :)


20/N

2017. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
45%
Gáznak nem gáz, de ahogy írták felettem, hasznos tapasztalatoktól esel el. Ha neked nem hiányzik, akkor oké, várhatsz a megfelelőre. Viszont ha motivál a felfedezés, ne tartsd vissza magad csak félelemből. Nem tudsz veszíteni semmit. Szerencsédre a huszonéveseknek még bőven imponálhat, hogy te leszel az első nekik minden tekintetben. Ellenben ha több a tapasztalatod, te magad is többet tudsz adni egy kapcsolatban hiszen otthonosabban mozogsz a helyzetben.
2017. márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19 éves koromig nekem sem volt :) Lett volna rá alkalmam , de én már csak ilyen vagyok ,nem találtam senkit aki megfelelt volna az elvárásaimnak :D Ne aggódj nincs semmi baj :D Majd találsz valakit aki szeret és megbecsül :D 21/f
2017. márc. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább büszke lennék rá, főleg, ha ezt azt is jelenti, hogy szűz is vagy.

Ahogy telik az idő, egyre inkább csökken a valószínűsége, hogy találok egy ilyen lányt. :)


21/F

2017. márc. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!