Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik a külsőre mennek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik a külsőre mennek, akkor miért nem válalják fel?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek számít valamilyen szinten a külső, biztos vagyok benne hogy neked is. Ha valaki nem vállalja fel akkor vagy magát akarja hitegetni azzal hogy már pedig őt az nem érdekli vagy a körülötte lévő embereket. Van aki azért hogy jobb embernek látszon, van aki csak a dugás miatt.
2017. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

felvállalom, szeretem megfogni a cicit és a feneket, meg a puncid is...és nem csak megfogni...

és utána jön a belső, ha már "kint végeztem"...


24F

2017. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
második válaszoló,tipikus pasi hozzászólás,egyből a szexen jár az eszetek
2017. márc. 21. 13:24
 4/22 anonim ***** válasza:

Tehát, ha van egy általánosításod, amivel ha nem ért egyet az általánosított, akkor az hazudik...?


Amúgy igen, fontos a külső, de nem erre "megyek". Egy szép, de üres nő inkább bosszantó hosszabb távon. De akár rövidebb távon is. Nincs miről beszélgetünk, nem is tudnánk miről.

2017. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

te általánosítasz és még érvekkel sem támasztod alá

picsogni jöttél, gondolom el vagy keseredve, mert nem szeretnek, csak kihasználtak, vagy azt érezted, hogy ki akarnak használni...

sok mindent nem tudok tanácsolni, csak annyit, hogy ne add fel és keress olyat aki megbecsül, aki veled akar lenni és nem csak a puncit látja benned!


24F

2017. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%

Nem is értem, hogy fizikai síkon hogy lehet ennyire ignoránsnak lenni? Ezzel gyakorlatilag azt is kijelenti minden egyes ember aki ezt vallja, hogy tökmindegy milyen környezetben él, tökmindegy hogy hogyan néz ki a lakása, lehet egy szemetes is, tökmindegy hogy néz ki a ruha ami rajta van, tökmindegy gyakorlatilag minden amit lát. Mert hát csakis az a fontos, hogy belül milyen. Ha belül jól bélelt az a szemetes, hát ugyanúgy lehet aludni benne, és meleg is lehet. Ugyanúgy a ruha, lehetne akár mocsári iszapból is, hát az jót tesz a bőrnek, ergo milyen jóó már.


Kérdező mindezek tudatában engem nagyon is érdekel, hogy hogyan néz ki az a nő akit látok magam előtt, viszont az is érdekel, hogy belül milyen. Mert mondjuk egy villa se túlzottan szép ha belül rendetlenség van, vagy épp üresség, vagy olyan kacatok, amikkel nem tudok éppen mit kezdeni, ergo nem tudok a berendezéssel azonosulni.

2017. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

m a 13:31


"csakis az a fontos, hogy belül milyen."


igen igy van

2017. márc. 21. 13:33
 8/22 anonim ***** válasza:

ajj az szarkazmus volt, ne máár.. Azt hittem egyértelmű. ma 13:33


Akkor ezek szerint te szívesen élnél egy kukában, ami jól van bélelve.

2017. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nekem nem egyből a szexen jár az eszem sosem, először mindig a meztelen női testen. Azért ez a két dolog hatalmas különbség.;D És attól hogy ezen jár az eszem, még érdekelhet a belső is. Sőőt ez kelti fel leginkább az érdeklődésem a belső dolgok iránt is.
2017. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egy kicsit durvább gondolattal élve, a frissen kiszart lószar is meleg, ugyanúgy mint a takaró. Ergo van benne valami jó belül. Mégsem azzal fogsz takarózni.
2017. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!