Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan 20-as 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 20-as 30-as éveiben lévő 180+ magas nő, aki magassága miatt nehezen, vagy nem talál párt magának?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Hala jo istennek 169 cm vagyok 21L

Es amikor 16 eves korom ota nem nottem mindig halat adtam az Urnak h ennyi cm maradtam mert minden extra jokepu pasi 174-175-180 cm magassag korul volt akik eddig valaha is tetszettek. Van egy csoporttarsam 178 cm magas lany :( egy csunya fiuval jar, mert csak o nem alacsonyabb nala

XD nem am! Nyugi. Szereti de a fiu tenyleg ordenale ronda.

Es nyugii nagyon jo 180-185 sot 190cm magas pasik is vannak. En mondjuk a 21 evem alatt talan 10 et lattam. De lehet csak azert mert a 185 felettiek nalam alapbol kiesnek bukoo tul magas szamomra nem vonzo ogre-k. De ha tul alacsony az se jo. A velem egymagasat es a nalam 4-10 cm vel magasabbat is kedvelem :)

Mindenki azzal jon h "a magassag nem szamit" de a szivunk melyen nokent nem jonnenk ossze nalunk 4-5 akar 10 cm vel alacsonyabbal. TUDOM VANNAK KIVETELEK DE NEM KELL BEUGATNI. IGEN VAN AKINEK ALACSONYABB A PASIJA JO. :D nyugi

2017. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
aki 185cm az mar ogre?? kerlek meselj mèg.
2017. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindhárom állítás igaz rám. (kor, magasság, nem találok párt)
2017. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha a magasság miatt nem talál, akkor felszínes.
2017. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 191 vagyok, igaz férfi, de szerintem nem a magasságon múlik.

Ismerek több 180körüli nőt aki egyedülálló, de ott nem a magassággal vannak gondok. :)

Szerintem (sokak szerint) egy szép magas vékony hosszú combú nőnél nincs is szebb. Nem véletlen hogy a modellek magasabbak...

2017. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!