Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha haragszik rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha haragszik rám a lány, akivel 3 évig barátok voltunk, mert azt hitte, többet akarok tőle? (lent)

Figyelt kérdés

Tegnap felvette, hogy meg kellene beszélnünk, milyen kapcsolat van közöttünk és nekem esett, hogy az érzelmeivel játszottam és hülyét csináltam belőle, mert egy csomót leveleztünk (ami szte tele mosolygós fejekkel mert kétértelmű jelzésekkel), amiben egy csomó dolgot leírtam neki a mélyebb érzelmeimről, ebből ő azt érte, hogy a barátságunk nagyon elmélyült, erre közli hogy bezzeg arra jó volt, hogy lelki szemetesládának használjam. Egy csomót segítettünk egymásnak tanulásban, mert együtt jöttünk el órákról, meg állítólag én mondtam neki, olyan dolgokat, amiket félreértett (bókok stb.). Azt mondta, próbálta finoman jelezni, hogy találkozzunk sulin kívül, mert meg akarja ezt velem beszélni, de én nem vettem a lapot. Én sulin kívül nem akartam vele sohasem találkozni...

Mit tegyek? Ti mit gondoltok erről? Valóban hülyítettem volna? Én erre nem is gondoltam...



2017. márc. 21. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibákért, csak gyorsan írtam.

Hol kellett volna elgondolkodnom azon, hogy ezt valóban félreértheti? Most fúr a lelkiismeret...A barátságunknak ezzel akkor annyi? Vagy van még remény?

2017. márc. 21. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd békén, max. egyszer mondd el neki, hogy nem akartad megbántani, de nem nagyon tudsz már jól kijönni ebből. Elhiszem, hogy most kicsit rosszul érzed magad, de nem tettél semmi rosszat.
2017. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tettél semmi rosszat. Az, hogy neki 3 év alatt egyszer nem jutott eszébe, hogy megkérdezze mi is a helyzet kettőtök között, ha úgy érezte félreérthető vagy az az ő hibája és nem a tiéd.
2017. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, akit szintén nem vádolhat senki érzelmi intelligenciával: ha évek alatt nem jutott eszébe megkérdezni, semmi joga az áldozatot játszani.
2017. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!