Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Bejönne külsőre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönne külsőre egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Nőies öltözködés, szolid smink, hosszú világosbarna haj, kék szem, fehérebb bőr, vékony ajkak, kis mellek, kerek fenék, formás combok, lapos has, átlag alatti arc. 170cm/52kg
2017. márc. 22. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen
2017. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem ezekkel az adottságokkal nyugodtan lehet "jó nőnek" nevezni ezt a lányt. Azt meg nem hinném, hogy átlag alatti lenne az arca - de amúgy is, lehet, hogy az egyik pasi számára átlag alatti a nő arca, a másik meg órákig tudná bámulni a pofiját pislogás nélkül:) Szóval ennek nincs jelentősége.
2017. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
My wildest dream. :)
2017. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Látatlanban, csupán leírás alapján ezt nem tudom biztosra megmondani.
2017. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az átlag alatti arcra kíváncsi lennék, mert az elég szubjektív. Ha bármi olyan, ami számomra is átlag alatti, akkor sajnos nem valószínű.
2017. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért az arc elég szubjektív hogy kinek átlag alatti. A többi paraméter rendben van. Persze látni kéne hogy biztosat tudjak mondani.
2017. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Simán lehet átlag alatti arca valakinek szép testtel, bár tényleg szubjektív megítélés alá esik az ilyesmi. Pl. volt egy kolléganőm, jó alak, szép hosszú barna haj, nagyjából a fenti leírás illene is rá, de olyan lángosképe volt hozzá, hogy szerintem az már bőven átlag alattinak számít.

Viszont pasizási gondja sosem volt, tehát volt, akinek tetszett az arca.

2017. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha bejön az arca. Sok átlag alatti arcú lány is tetszik, úgyhogy lenne esély.
2017. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Volt dolgom egy lánnyal akinek sajátmaga szerint átlag alatti arca volt. Az tuti, hogy tökéletes teste volt, de az arca is nagyon megfogott, naphosszat puszilgattam, csókolgattam volna. Sőt nekem nem a szokványos futószalagon gyártott arcú lányok jönnek be a legjobban, bár a futószalagos szépség is tetszik, de csak szép. A különlegesebb arc viszont az ami kiváltja a "húúúb++ de nagyon húúú" érzést.

Szóval ja, eléggé szubjektív.

2017. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs teli a nyaka/arca anyajeggyel stb, akkor igen, amúgy kék szem se biztos hogy bejönne, bár az megint szubjektív!
2017. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!