Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék kedves 18+ éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék kedves 18+ éves vékony lányt találni magamnak? (Miskolc)

Figyelt kérdés
túl sok elutasítás ért már az elmúlt években, pedig mindig kedves voltam, és csak a legjobbat akartam a másiknak (naív vagyok szerintem) 23/f

2017. márc. 22. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Miskolcon lakom,kedves,szingli,igaz nem tartom magam vekonynak170cm/48kg. Neked mi szamit vekonynak?
2017. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért fontos,h vékony legyen?
2017. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mert nekem nem fontos annyira a külső, egy aranyos mosoly már le tud venni a lábamról, de idővel ha már hónapok együtt vagyunk csak előjön bennem - érzem sajnos - , hogy nekem végülis a vékony lányok tetszenek igazán, és akkor már sajnálom a helyzetet, hogy ennyire megkedveltem valakit, mégis így kezdek el felé érezni
2017. márc. 22. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. A környéken még társkeresőkön sincs választék sajnos.
2017. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs? tele van Miskolc fiatal csinos(sokszor szinglinek tűnő) lányokkal... ha más nem az egyetemváros környékén és a buszon ismerkedj.
2017. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
A pasi elvárhatja a nőtől h vékony legyen, de ha most egy nő írta volna ki h hol tudna kockahasú izmos pasikkal ismerkedni....
2017. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miskolci vagyok! Tapolca és az Egyetemváros tele van vele, na meg a főutcán is akad.
2017. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Vékonyat keresel, de nem fontos a külső?

Nem ellentmondás ez?:)

2017. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
AVAS LTP.
2017. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Miskolcon vannak a legcsinosabb lanyok es a leghelyesebb fiuk. En nem ertem hogy lehetsz meg szingli... en kicsit messzebb lakom, de majd onnan keritek egyszer vejnek valot :D Bar borsodi vagyok, megis voltam olyan hulye, hogy mas megyeben lakom, nagyon megbantam...
2017. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!