Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem akarok több kilónyi vakolatot feltenni magamra?

Figyelt kérdés
Korábban tettem fel egy szemöldökös kérdést, erre egy 12 éves akarja megmondani, hogy hogyan sminkeljem magam, meg hogy egyáltalán tanuljak meg sminkelni.
2017. márc. 22. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Miért foglalkozol 12 évesekkel? :D


Én sem sminkelek és így is bókolgatnak a férfiak. :)

2017. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a vakolást a meszelés elött szoktàk
2017. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Mert megsértődöm.

Üdv: Kőműves kanál


Viccen kívül: nem baj és nem is kell.

2017. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan egy névtelen 12 éves véleményére adsz?


Mondjuk, ha már kérdezted, akkor egyértelmű, hogy osztják a tanácsokat. Ha neked jó így, akkor maradj így, ennyi. A emberek 90%-át nem zavarja, ha nem sminkelsz.


21/L

2017. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Én sem sminkelek.

Valamikor volt ilyen az életemben, de meguntam.

Sokkal sikeresebb vagyok azóta.:)

2017. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

És ebből hogy jött ki a több kiló vakolat?


Nem baj, gondold inkább azt, hogy azt írtam, hogy te biztos Jó Ember vagy, ha nem teszel fel "több kiló vakolatot" magadra, és biztos mindenki jobban is szeret emiatt.

2017. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem sminkelek, szerintem nem baj, bár kicsit kellemetlen volt, mikor a nővérem esküvőjére a tesóm sminkelt ki, mert nem tudtam magamat :)


De biztos a párkapcsolatok témakörhöz akartad feltenni a kérést?

2017. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyűlölök sminkelni, nem is szoktam. Ha olyan esemény van, amire szükséges a smink, kozmetikus ismerősöm csinálja meg. Szerencsére szép a bőröm, így nem érzem a smink hiányát. És barátomnak is jobban tetszek természetesen. Szóval nincs veled semmi baj, kérdező.
2017. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!