Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok komolyat. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok komolyat. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon rám van kattanva és külsőleg nekem is bejön, de ennyi. Nem akarok tőle mást a szexen kívül. Eddig csak komoly kapcsolatom volt, vagy eleve egyértelmű volt hogy csak szex lesz. De ő szerintem komolyabban gondolná. Mit ,,illik" ilyenkor mondani (esetleg hazudni)? Simán kimondani gáz? Vagy mondjam inkább, hogy sokszor csalódtam és ezért nem akarok komolyat?
2017. márc. 7. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

ne legyél féreg alak.

mond meg h max szex, mert nem állsz készen egy komoly kapcsolatra.

ha annyira rád van kattanva, akkor úgyis belemegy, ha nem, akkor tudod h annyira nyilván nem tetszettél neki.

2017. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem. Nem tudom, nem-e esik neki rosszabbul, hogy azt gondolja, hogy csak szexre kell, mint az hogy ő ennél több, csak az én rossz tapasztalataim miatt nem lehet?
2017. márc. 7. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki az igazat.
2017. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ez miért jobb? nem kötekedésből, csak kérdezem. Mint ahogy a nők is ha férfit akarnak lekoptatni, nem azt mondják, hogy ,,te egy büdös gyökér vagy" hanem hogy ,,bocs de van barátom". Csak kérdezem.
2017. márc. 7. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki így őszintén, ahogy ide írtad. A rossz tapasztalataid miatt nem akarsz vele járni, nem azért, mert nem egy értékes lány(ha tényleg értékes).
2017. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hú de rossz vagyok ilyenekbe...pont ezért nem volt még soha szexkapcsolatom...bármit bevállaltam, csak megbántani ne kelljen.
2017. márc. 7. 17:55
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Pont ezért tisztázd le vele az elején. Jobban megbántod, ha utólag derül ki h nem is akarsz tőle komolyat. Főleg, hogy a legtöbb csaj szex után elkezd nagyon ragaszkodni és szerelmes lenni. Nyugodtan mondd meg neki, hogy te most nem szeretnél komoly kapcsolatot. Egyáltalán nem gáz és nem is fog megsértődni.
2017. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Haver mit izgulsz a gondokon miért kattog az agyad a dolgokon.Egyszerű a képlet.Megmondod neki ,hogy valamikor kellesz de valamikor kopj le.Ilyen egyszerű.És nem illik hazudni!!!
2017. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Azért ez valahol kegyes hazugság lenne...nem az a célom, hogy átverjem vele, hanem hogy ne ,,sérüljön" ettől
2017. márc. 7. 18:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ezt az elején (még minden előtt) tisztázod vele, akkor onnantól az ő döntése hogy vállalja e így is.

N

2017. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!