Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírnak az itteni férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak az itteni férfiak, hogy nem találnak párt, ha szerintük úgyis minden nő felszínes, anyagias ribi?

Figyelt kérdés

Tényleg a mai nap is azt latom, hogy mindegyik kérdés alatt a nőlet pocskondiázó hozzászólások tömkelege van és ha egy nő leírja a véleményét, azt szétszedik, leszavazzák.

Kérdem én, ha ennyire gyűlöltök minket, akkor minek szenvedtek miattunk, miért nem vagytok boldogak nélkülünk és inkább örültök annak, hogy nem vagytok kapcsolatban a női nem egy undorító, borzalmas példányával?


2017. márc. 23. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Mert magukkal nem tudnak dugni. Meg szerencse, hogy egy no sem ad nekik eselyt, mert ezek egy atok lennenek egy no eleteben.
2017. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

a csalódottság beszél belőlük...

meg könnyebb ráfogni másra a saját sikertelenségüket...

nagy törés az egonak, ha a saját hibáidat beismered magadnak, pedig akkor lesz csak változás, ha felismered a hibákat és teszel ellenük...


24F

2017. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Én nem utálom a nőket, csak ők engem :( Vagy ha nem is utálnak, szimplán levegőnek néznek.


Sok pozitív tapasztalatom nem volt még nővel 31 év alatt.

Párkapcsolatra gondolok nyilván, emberi szinten megértem magam velük, különösen az érettebb korosztállyal.

Mondjuk nem szoktam itt sírni se emiatt, már beletörődtem egy ideje, hogy ez van.


A kérdésre válaszolva, az lehet az oka, hogy azért ösztönösen csak férfiak vagyunk és vonzódunk a női nemhez nem is kicsit, pláne tavasszal. Szóval az, hogy ki mit érez nem feltétlenül írja felül az ösztönös dolgokat.


Lehet lepontozni, ez úgy is megint csak egy ilyen "lepontozunk minden férfit" provokatív kérdés...

2017. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Egy olyan férfi, akit minden nő visszautasít, mert egy lúzer/ronda/szegény/szerencsétlen nem fog tudni változtatni magán. Mégis honnan legyen önbizalma, vagy akaratereje, miközben az élete egy kudarc? Sikerélmények nélkül pedig elég nehéz motivációt találni. Persze nagy ritkán vannak olyan férfiak, akik pont az ilyen fos körülményekből merítenek erőt és fejlesztik magukat külsőleg, belsőleg, anyagilag. Én azért meg tudom érteni a siránkozó férfiak helyzetét, bár tény, hogy a nők savazása nem segít ezen. Pillanatnyi örömmel tölti el őket, hogy leszólhatják és szidhatják azt, ami nem lehet az övék.
2017. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Láttál te engem valaha sírni vagy panaszkodni? Na ugye. Ne általánosíts!
2017. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

4-es.

Tudod mi az igazi vicc a dologban? amit valamelyik nap tapasztaltam meg ismét. Több ideje hajtottam egy tök szerénynek tűnő,aranyos csajra.

Természetesen a csaj még tartotta a távolságot,és húzta az agyam.

Aztán jött egy jóképű gyerek,max. 10 percet dumáltak a csajjal,és hazavitte simán a srác a csajt magával.

Ennyit számít,ki milyennek születik...

2017. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
#6 Persze, pont erről beszélek. Aki jól kinéző pasinak születik (magas, jóképű, előnyös testalkatú, dús hajú stb - ez relatív), vagy értelmes, jómódú, szerető családba az eleve sokkal nagyobb előnnyel indul az életben. Neki máris ott van a sikerélménye. Ezt pedig hidd el, megérzik a nők.
2017. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A legrosszabb ***** válasza:
26%
Miért sírnak az itteni nők, hogy az összes férfi felszínesnek, anyagiasnak tartja őket? Miért hazudnak a képünkbe az itteni nők, hogy nekik semmit nem számít a külső, a pénz, a népszerűség, amikor lépten-nyomon rengeteg férfi tapasztalja azt, amit a #6-os hozzászóló leírt? Na?
2017. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokan mondják, hogy minden nő, inkább csak 90%. Mindenki a 10%-ot keresi, csak elég kellemetlen, mert elsőre nem látszik a dolog.
2017. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Én még nem olvastam itt olyat, hogy semmit sem számít a külső, csak azt, hogy nem elsődleges. És tényleg nem az. Nálam pl egy sereg más dolog dominál.

De az itt síró pasik alapján ne általánosíts, vannak azért normális férfiak. Itt is, de máshol meg pláne.

2017. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!