Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent pontosan a mérce,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent pontosan a mérce, szint, kategória nálatok?

Figyelt kérdés
Sokszor látok ilyen kifejezéseket és mindig elgondolkozok azon, hogyha valakinek nem tetszik az illető az nem azt jelenti, hogy a többieknek se fog és engedni kell a mércéjéből. Számomra teljesen megalázó lenne az, ha bánatomban összejönnék egy olyan lánnyal, aki nem vonz csak, mert régóta vagyok egyedül. Szerintem nem létezik olyan, hogy mérce, mert a vonzalom nem tudatos dolog az vagy jön vagy nem és nem lehetünk abba biztosak, hogyha nem kellettünk egy vonzó személynek akkor később is ez lesz. Szerintem nem az a megoldás, hogy lejjebb kell adni, hanem kitartóan keresni.
2017. márc. 23. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem erdemes lejjebb adni, de leteznek irrealis elvarasok, amikor a mamaval elo, 120 ezret kereso, kisebb felesleggel rendelkezo harmincasok keresnek 20 eves bombanot. Ez esetben talan nem art kicsit atprogramozni az agyukat, vagy a nehezebb megoldast valasztani es felemelni a segguket anyuka mellol es kezdeni magukkal valamit.
2017. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled. Teljesen felesleges összejönni olyannal akihez nem vonzódsz. Volt már, hogy visszautasítottam egy helyes, magas, kedves pasit aki külsőre tiszta Justin Timberlake, mert egyáltalán nem mozgatott meg bennem semmit. De közben meg olyan pasi után sóvárogtam aki alacsony, kopasz és még csak nem is jóképű :D Mégsem gondoltam úgy, hogy engedtem a mércémből.
2017. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember általában másokra mondja, hogy "nem ütik meg a szintjét", "az a pasi tökre nem az ő kategóriája..stb", ilyenkor nem veszik figyelembe, hogy ezeke a szintek a sajátjaik, lehet a csaj abszolút más katogóriába sorolja az adott pasit meg magát mint egy kívülálló. Szóval szerintem léteznek szintek/kategóriák, de mindenkinek egyéni és nem összehasonlítható. Volt egy időszak, amikor én is azt mondtam, hogy lehet lentebb kéne raknom a szintet. Akkor már sok ideje voltam egyedül,de valahogy nem jött össze semmi. Akkor elgondolkodtam, hogy megpróbálhatnám olyan pasival is, aki esetleg nem tetszik annyira, hátha csak nekem túl nagyok az elvárásaim. Megpróbáltam 2 randiig bírtam. Képtelen vagyok olyannal együtt lenni, aki nem tetszik. Őt is átverem, meg magam is. Jól látod a dolgot, kitartóan kell keresni. Öregedtem azóta picit, békét kötöttem magammal, változott a "mércém" is. Már nem azok a dolgok fognak meg, ami akkor (pedig csak 4 év telt el). A mostani párom, szerintem egyébként akkori szemmel nem is jönne be. Akkor még nem figyeltem ilyesmit, hogy egy pasinak milyen vonzó, értelmes a tekintete, hogy hogyan kommunikál másokkal, hogyan mozog emberek között. Most pedig az ilyen dolgok simán felülírják pl azt, hogy erősen kopaszodik. Nézem, ahogy végigmegy egy helyen az asztalok között, hogy rendeljen, ahogy rámosolyog belépéskor a pincérre köszönés közben..iszonyú vonzó. Most ez a mérce. Lehet valaki Brad Pitt, ha elveszik egy hétköznapi szituációban vagy tapló módon vislekedik, akkor az nálam nem üti meg a mércét. Most akkor érezném úgy, hogy lentebb adtam, ha egy ilyen pasival jönnék össze.
2017. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondanám erre, hogy van aki erre jó van aki mindenre jó.

Nagyon sok nő van akire az ember azt mondaná, hogy szexre jó. De ugyanakkor együtt élni vele, vagy mint barátnő kizárt dolog mert nem olyan természet, nem olyan a hozzáállása a gondolkodása.


Olyan sajnos kevés van, és mindkét nemből akikkel mindent el tudna képzelni az ember.

2017. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emberek értékrendje változik. Ez ugyanúgy van a pasiknál és a nőknél is. Van sok olyan nő akivel nagyon jót lehetne szexelni de sosem tudnék együtt élni vele,mert egyszerű. Szerintem a legnehezebb döntés az életben,hogy jól válasszunk. Nekem nem sikerült!! Addig keress ,amíg nem találod meg az igazit,s ha neki is ugyanúgy te vagy az akkor minden szép,ha nem ,akkor hosszú-hosszú éveken át tartó lanygyi kapcsolat vár rád amiből nagyon nehéz kilépni. Én így jártam s nem kívánom senkinek.
2017. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!