Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tanulja meg az ember a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tanulja meg az ember a kapcsolati szabályokat, intimitást, szexkultúrát, ha képtelen találni magának valakit?

Figyelt kérdés

Mi van, ha valaki 30+ évesen ott áll és MÁR nem tud nyőt találni, mivel tapasztalatlan és emiatt kukázzák.

Olyan szinten idegen lesz számára az intimitás és a szexualitás, hogy már nem fogja tudni megélni.


Ne személyeskedjetek, általánosságban kérdeztem.


észrevételek?


22f



2017. márc. 23. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Indúljunk ki a szeretetből, úgy gondolom, ha valakivel jóba lessz, kialakúl egy kötődés, bizalom, aztán a szeretet, utánna bátrabban próbálkozik, ha a partner is nyitott, és segítőkész... de csak vélemény amugy passz
2017. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Ezen már én is gondolkodtam, de nem kell ehhez 30 éves korban gondolkodni. Elég a 22-nél maradni. 22 évesen totál nulla tapasztalattal a nők és az intimitás terén szerintem jócskán nagy akadályba ütközik egy férfi/srác. A korabeli csajok, de szerintem nyugodtan vehetjük a tőle 4 évvel fiatalabb 18 éves korosztály lányait is, már igencsak rendelkeznek tapasztalatokkal. Nem ritka, hogy 14-16 évesen már nem szűzek a lányok. 22 éves csajok már elég tetemes gyakorlattal rendelkeznek. Sok már a többedik pasit fogyasztja, sőt némelyik már ekkorra a 30-40 éves férfi korosztálytól is kap egy kis kiképzést. Azt hiszem nem tévedek, ha azt mondom, hogy 22 éves korukra a nők 70 százaléka valamilyen szinten tapasztalt és így már elvárásai is vannak a férfiakkal szemben. Namármost ennek a 0 tapasztalattal rendelkező 22 éves srácnak, ha nőt akar akkor ezeket az elvárásokat valahogy meg kell ugrania, mert ha nem akkor ugye a csaj teszetoszának találhatja és koptatja vagy lehet, hogy már fel sem kelti a nők érdeklődését a tapasztalatlan, pancserkedő srác. Ő lemaradásban van azokkal a férfi társaival szemben akiknek volt már köze nőhöz.

Egy 22 éves nő akinek már volt 1-2-3 komolyabb kapcsolata és esetleg pár futó kalandja (szerintem ezt tök alap dolog ilyen idős nőknél, sok 18 évesen is elmondhatja már ezt magáról) az mennyire fog foglalkozni egy bénázgató, ügyetlenkedő nulla tapasztalatú férfival? És nem is csak az, hogy foglalkozik-e egy ilyen férfival, de egyáltalán össze tud-e szedni egy ilyen férfi egy ilyen nőt? Gondoljuk bele, hogy egy ilyen srác mekkora dologgal néz szembe, ha akár csak meg szeretne csókolni úgy egy lányt, hogy még soha nem csókolózott, miközben a tudatában benne van, hogy a lány már valószínűleg 14 éves kora óta gyakorlott a csókolózásban. Ő még sosem ért az ajkával egy nő ajkához miközben a nő már idestova 8 éve csókolózgat. És szerintem nagyon sok ilyen srác van mint amit felvázoltam és nem feltétlenül lúzer, lepukkant kockákra kell asszociálni.

Légyszíves ne csak lepontozzátok ezt, hanem gondolkodjatok is el rajta. Ha nem értetek ezzel egyet inkább írjátok le, hogy miért nem.

2017. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Jaj hagyjátok már abba!

Olyanok vagytok, mint azok a csajok, akik azt kérdezgetik, hogy meg-e lehet valakit szexszel fogni.

A szex csak egy része a dolgoknak. Ha két ember vonzódik, szereti egymást, akkor minden ösztönösen megy a maga módján, nem számít ki mennyit tapasztalt.

2017. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Én ezt a regényt nem kizárólag a szexel kapcsolatban írtam, hanem már egyáltalán a csaj felszedésétől kezdve.
2017. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

20:25


30 évesen szinte teljesen tapasztalatlan voltam szexuális téren, mégis találtam egy gyönyörű nőt egyéjszakás szexhez, amikor összeszedtem végre a tökeimet.


Nem kell kifogásokat keresni; ha van farkad és tudod, mit akarsz, az bőven elég. Aztán persze fejlődsz te is a későbbiekben, de a lényeg, hogy fejben legyél rendben. De ha nem megy, akkor eleinte fizess érte (és/vagy keress egy intimitással foglalkozó szakembert), az is több a semminél.

2017. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én ezt most nem magamról írtam, hanem felvázoltam ezt a problémakört.
2017. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is általánosságban írtam (hiába a T/2 megszólítás) + hoztam fel személyes ellenpéldát (írhattam volna mások példáit is, akiket jól ismerek és hasonló helyzetben voltak).
2017. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Különítsük el a két dolgot.

Kapcsolati szabályok: ezt először mindenki BARÁTI kapcsolatokban tanulja, gyakorolja. Mivel a barátság és a párkapcsolat is kötődési kapcsolat, ezért ugyanazok a szabályok vonatkoznak rájuk, meg lehet tanulni olyan dolgokat, mint kölcsönösség, konfliktuskezelés, együttérzés, tolerancia stb., ami egy párkapcsolatban is elengedhetetlen. Aki nem tud baráti kapcsolatot kialakítani, annak gondjai lesznek a párkapcsolattal is, úgyhogy első körben mindenképpen javaslom a barátkozást (bármilyen neműekkel).

Ami pedig az intimitást, a szexet illeti: nincsenek egységes, általános érvényű szabályok a szexben. Mindig az adott partnerrel kell összecsiszolódni, mert lehetsz te bármilyen tapasztalt, ha eltérő a szexkultúrátok a partnereddel, akkor sem fog működni. Semmi más nem számít, csak az, hogy képes legyél odafigyelni a másik fél igényeire, jelzéseire és közben önmagadra is. (Erre még sok, szexuálisan tapasztalt ember sem képes feltétlenül, úgyhogy tényleg nem számít, hány éves gyakorlatod van).

2017. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Fejben. ))


Páldádban leírt nem létezik, mert nincs összefüggés. Személyiségétől függ, nem első 30 évében tapasztaltakéhoz.

2017. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az,hogy mekkora tapasztalata van valakinek nem hiszem hogy sokat számítana egy intelligens lánynak. Ha átlagról beszélünk a nők 4-5 évvel elöttünk járnak. Tapasztalatom alapján a tanult értelmiségi korosztály kb 25-30 éves korára már nem akar maszatolni kezdőkkel,de a te korosztályod 17- 21 éves lányok még nem ilyenekkel foglalkoznak,mert majd összecsiszolódtok. Köztük a nagyon profikat inkább jobb kerülni.
2017. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!