Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy lány csak barátkozni szeretne e?

Figyelt kérdés
Az egyetemen ültem az óra előtt a haverokkal, a sor szélén ült egy lány, akivel több órán is együtt vagyok. Odajött, és megkérdezte, hogy leülhet e mellém (mi középen ültünk), majd beszélgetést kezdeményezett, hogy xy tantárgy mennyire megy s beszélgettünk egy kicsit, mert a haverom, aki mellettem ült, egy feladathoz kikérte a véleményemet, hogy én hogy oldanám meg, majd erre rá 1-2 percre kezdődött az óra, de még volt egy pár szavas eszmecserénk. Majd az óra után nem köszönt el, csak megfordult mikor elment és integetett én pedig vissza integettem. Ez előtt még sosem beszélgettem vele, de már párszor láttam az órákon, azok alapján visszahúzódónak vagy szimplán csendes lánynak tűnik. Próbáltam így fejben elemezni a dolgot, a testbeszédét meg ilyenek, de semmi különös nem volt, csak beszélgettünk.

2017. márc. 23. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem senki nem kezdeményez barátkozást szándékosan, pláne nem a lányok egy ismeretlennel.

Amondó vagyok, hogy eléggé szabad út van neked a combjai közé.

2017. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Biztosra nem lehet tudni, de ha ez a lány többet akar tőled, akkor nagyon jól titkolja.
2017. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Ezen nincs mit elemezni, hívd el.
2017. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Na igen, de ha ő csak barátkozni akart, akkor az eléggé kínos helyzet is lehet. Meg... Így gondolná, hogy "Hát ezek a mai férfiak, beszélgetsz velük oszt' egyből összeakarnak jönni." Aztán lehet, hogy túlgondolom. Szokásom...
2017. márc. 23. 21:54
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha nincs senkije és úgy gondolja ahogy írod, akkor jobb is ha előbb kiderül. Az életnek ez a rendje, dugni hogy a gyerekeid is dughassanak.
2017. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem annak a lánynak teszed fel a kérdésed, akinek szól ? Választ fogsz rá kapni. Lehet tetszik majd, lehet hogy nem, de abból már fogsz tudni dolgozni. Hajrá :)

30/f

2017. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
5-ös vagyok, azt még hozzátenném hogy remélhetőleg ennyi idősen már nem 12-14 éves szinten van a csaj.
2017. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem akarom szegény lányt megijeszteni, hogy egyből nyomulok rá... Bár nem tudom, hogy ez a félelem mennyire reális.

Röviden tömören, nem sokszor fordult velem elő ilyen, teljesen új nekem ez. :D Köszönöm szépen a válaszokat amúgy!

2017. márc. 23. 22:13
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Miért szegény, mitől ijedne meg?! Várj, ugye nem egy 5 éves kislányról van szó?

Ne legyél már ennyire töketlen!

2017. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Még véletlenül sem egy 5 éves kislányról van szó. Vagy ha mégis, akkor kiválóan titkolja... :D Megpróbálok nem töketlen lenni.
2017. márc. 23. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!