Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy lány csak barátkozni szeretne e?

Figyelt kérdés
Az egyetemen ültem az óra előtt a haverokkal, a sor szélén ült egy lány, akivel több órán is együtt vagyok. Odajött, és megkérdezte, hogy leülhet e mellém (mi középen ültünk), majd beszélgetést kezdeményezett, hogy xy tantárgy mennyire megy s beszélgettünk egy kicsit, mert a haverom, aki mellettem ült, egy feladathoz kikérte a véleményemet, hogy én hogy oldanám meg, majd erre rá 1-2 percre kezdődött az óra, de még volt egy pár szavas eszmecserénk. Majd az óra után nem köszönt el, csak megfordult mikor elment és integetett én pedig vissza integettem. Ez előtt még sosem beszélgettem vele, de már párszor láttam az órákon, azok alapján visszahúzódónak vagy szimplán csendes lánynak tűnik. Próbáltam így fejben elemezni a dolgot, a testbeszédét meg ilyenek, de semmi különös nem volt, csak beszélgettünk.

2017. márc. 23. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Na az első válaszoló hozzászólása miatt rájöttem miért nyomult rám egyszer egy olyan srác akivel csak simán barátkozni akartam és odamertem menni. Ezzel még nem is lett volna baj ha a normális és érthető elutasításom után nem ment volna át bunkózósba. A mai férfiaktól komolyan félni kell. Drága kérdező lehet csak barátkozni akart és okosnak nézett hogy talán majd segítesz neki a tárgyban.
2017. márc. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az elutasítás meg az volt hogy van barátom ami tényleg volt ráadásul friss kapcsolat.De egyébként sem vagyok ku.rva. Komolyan hülye férfiak.
2017. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell egyből nyomulni? Mi lenne ha te is csak beszélgetnél, barátkoznál vele egyenlőre? :) Még nincs is ideje megismerni, így ha alapból nem vagy olyan sármos mint pl én akkor nincs sok esélyed. Viszont ha értelmesnek magabiztosnak és kedvesnek talál bevágódhatsz nála. Nem kell egyből folyton azt gondolni, hogy na ez vagy hanyatt dobná magát nekem vagy nem. Ha nem jössz most be neki még mindig elcsábíthatod, de a nyomulás nem fog segíteni.
2017. márc. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#11-#12-#13 Sikerült értelmesen kifejeznetek azt, amit én nem tudtam. Köszönöm.
2017. márc. 24. 05:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!