Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy állandóan káromkodó párral?

Figyelt kérdés

Sajnos a barátom nagyon sokszor és sokat káromkodik, amitől már szinte undorom van és belül el is kap egy feszült érzés, h megint ideges. Nem ellenzem a káromkodást, mert nekem is néha kicsúszik egy-két csúnyább szó, de nem társaságban, se nem idegen emberek előtt, vagy úgy, h a páromnak nyomom a 2 soros monológomat tele trágár szavakkal. Tulajdonképpen szerintem az egész a munkájából adódik. Utálja. Ha hazaér a melóból akkor már tudom az első 1 óra menetrendjét amit otthon tölt: Bejön, kifújja magát, elpanaszkodja a napi stresszét (persze káromkodva), elmondja, h ő jövő hónaptól otthagyja a céget stb. Komolyan, szinte már reszketek ha belép az ajtón, mert teljesen leszívja az én energiámat is. Ne értsetek félre, nem azt mondom, h nem panaszkodhat valaki, mert én nem hallgatom meg. De az, h folyamatosan valami problémája van, az már picit "kiborító"... És még hozzá ez a folytonos átkozódása..


Mit tegyek? Ma reggel is kocsiból felhív, persze a 90% a beszélgetésünkből azzal volt tele, h elmondott minden sofőrt mindennek, direkt nem szóltam semmit, direkt nem nyomtam ki a telefont, pedig legszívesebben azt tettem volna. Később ráírtam,h megtudjam, h lenyugodott-e, mert ugye azt tudja, h neki azzal semmivel nem lesz jobb ha szitkozódik össze-vissza?! Erre az volt a válasza, h miért flegmázok mindig a semmin... Szerintetek? Tényleg csak én vagyok túl "kényes"?


Köszi a válaszokat


2017. márc. 24. 09:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

B***sszad szájba a büdös spermáját...


Viccen kivul, nekem nem ferne bele, mert az ilyen szintu karomkodas az adott ember ertelmiszintjet is vilagosan megmutatja, es pl. nekem ez tul keves lenne.

2017. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Az én párom is káromkodik, bár sokkal kevésbé, ahogy te írtad és engem is nagyon zavar. Viszont én szoktam neki szólni emiatt és bocsánatot kér, igyekszik odafigyelni a dologra.

Én a barátoddal nem bírnám ki, főleg, hogy még téged titulál emiatt flegmának.

2017. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Herótom van már bármilyen káromkodás hallatán annyit hallgattam már tőle. Amúgy egyetemet végzett, de ugye ez nem egyenlő az intelligenciával. Emlékszem, h amikor 1 évvel ezelőtt először találkoztunk akkor olyan kifinomult, udvarias volt a nyelve szinte majd eltört olyan intelligensen beszélt, aztán amikor először hallottam őt bután káromkodni, emlékszem, h majd leesett az állam....
2017. márc. 24. 09:36
 4/29 A kérdező kommentje:
Már párszor megkértem, sőt rá is szólok ha szitkozódik, de szinte semmi... A főnökét is állandóan lemondja mindenféle r....k meg gondolhatjátok minek, aztán tegnap amikor először hallottam, h telefonon beszélt vele... Hát komolyan, nem tudtam, h sírjak-e vagy nevessek. Annyira nyálasan, mézes-mázos hangon beszélt vele, még a végére, h "Jó légy, sziaa sziaa"...Oké, főnöke, normálisan kell vele beszélni, de ő majd elolvadt.. Nem tudom, h miért is hoztam fel ezt, csupán tragikomikusnak találom, h egyszer ilyen-másszor olyan.
2017. márc. 24. 09:40
 5/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a problémamegoldással volt a probléma. Ne úgy mondd neki, "hogy megnyugodtál-e, mert ezt felesleges csinálni", mert ezzel kb át se érzed azt amit ő, ergo olyan vagy mint minden jöttment akivel beszélgethetne. Inkább mondd azt neki, hogy szívem, zavar amikor így viselkedsz, nem tudnánk valami megoldást keríteni rá? Vagy ahogy nektek ez működhet, de mindenképp azzal, hogy téged zavar/bánt a dolog, és csak neki akarsz jót.
2017. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
5. Igazad van, tényleg rosszul tettem fel a kérdést :/ Majd alkalmazom amit te mondtál a mai nap folyamán, köszönöm! :)
2017. márc. 24. 09:42
 7/29 anonim ***** válasza:
Az egyik baj az, hogy a párod ismerkedéskor másnak állította be magát, mint amilyen valóban és most előbukkant az igazi énje. A másik pedig, hogy kétszínű, másokat kibeszél, szidalmaz a hátuk mögött, ami nagyon unintelligens tulajdonság.
2017. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

#7-es, ez köztudottan így működik a lányoknál, akit dominánsnak találnak valamilyen szinten, fizikai vagy mentális erő, arra inkább kapnak, ez csak egy taktikai húzás volt a srác részéről. Ezt nem maga miatt csinálja elsősorban egy srác, hanem a lány miatt, mert ez a jó a lánynak.


A többiben egyetértek:)

2017. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
24%
Ja, ja. Ha egy lány csinálja, ez náluk így működik, mert ők ilyenek. Ha egy pasi benyal a főnökének, csontig, egyébként meg szidja, mocskolja, az nála csak taktikai húzás. Egyébként sem maga miatt csinálja, csak a csaj kedvéért lafatyol a főnök seggében. Aha.
2017. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom vagy én nem értek valamit, vagy te értettél félre teljesen:D


Ismerkedésre értettem. Ha a srác azt mutatja, hogy domináns, ergo hogy okos, művelt, akkor arra inkább kap a lány, mintha az igazi oldalát mutatná, hogy pl nagyon ki van a mindene a melóval stb, vagy épp az ellenkező oldala, hogy azt mondaná amit valóban gondol a lányról, hogy mennyire szépek a szemei stb. Ez mind nyálas duma lenne, és a lányok 90%-a el is húzna onnan. Képzeld el a helyzetet, hogy melyik a szimpatikusabb, ha odamegy egy srác és agyon dicsér, hogy milyen szépek a szemeid, mennyire jó vagy, vagy pedig arról, hogy érezteti, hogy ő mennyire dominál ebben vagy abban?:D


Csak magadat hitegetnéd ha az előbbi esne jól ismerkedésnél, egy vadidegen férfitől.:D Ergo ismerkedésnél, ha úgy állítja be magát a srác ennél a lánynál, hogy művelt, az egy taktikai lépés. Semmi főnők semmi ilyesmiről szó se volt. De biztos cask félreértetted amit írtam, vagy én fogalmaztam kétértelműen, ki tudja?:D

2017. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!