Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyilván bennem van a hiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilván bennem van a hiba valahol, de várnám a megerősítést. Esetleg más is járt már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy 40 éves férfi, akivel barátok vagyunk (voltunk). Elég sűrűn találkoztunk amíg be nem csajozott, viszont azóta hanyagol. 6 éve vagyunk (voltunk) napi kapcsolatban, most viszont fél éve nem találkoztunk, mert mindig lemondta.


Természetesen tiszteletben tartom hogy a párja az első, viszont számomra érthetetlen, hogy más haverjaival el tud menni bármerre csak velem nem.


Többször is szólt, hogy találkozzunk mert rég látott, én átszerveztem a napomat, aztán mit ad Isten az utolsó pillanatban lemondta. Mindezt hatalmas anyázások közepette, hogy tele van a töke a munkájával mert semmire nincs ideje stb.

Próbálok hinni neki, de szerintem ha meg akarná oldani lenne rá ideje.


Úgy volt, hogy holnap találkozunk (2 hete le volt beszélve), erre tegnap rámír, hogy menjek be hozzá vasárnap az üzletbe. Ez most megint baromi rosszul esik, mert rá voltam kíváncsi, jól esett volna beszélgetni, ehelyett most nézhetem ahogy az ügyeit intézi stb.


Mondtam azt is neki, hogy ha erre jár ugorjon be pár percre (ezt azelőtt hetente megtette), de most erre sincs ideje.


Az lenne a kérdésem, hogy ismertek még ilyen elfoglalt embert vagy valamiért koptatni akar, amit azért nem értek, mert ha én nem keresem akkor ő keres engem.


Az első 2 évben volt egy kis érzelmi bonyodalom kettőnk között (majdnem összejöttünk), de ezen túlléptünk és tényleg tök jó barátok lettünk.

Most viszont nagyon nem értem, hogy mi van...


26N


2017. márc. 24. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Valamiért kínos neki, depressziós, bármi lehet...
2017. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Benned van a hiba. En sem haverkodom parkapcsolatban olyan sracokkal, akikkel regebben majdnem osszejottunk es hasonlok. Van srachaverom, de olyan, akivel az eletben semmi nem volt kozottunk es nem is akarok semmit tole. A baratomnak sincsenek olyan lanyhaverjai, akikkel minimum kavartak vagy szerelmes volt bele.

Plane, hogy te 26 vagy, fiatal no, a parja meg gondolom inkabb korabeli, nyilvan nem akarja bonyolitani a kapcsolatat azzal, hogy egy fiatal novel talalkozgat, akivel regebben majdnem volt is valami.

2017. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek futsz egy érzelmileg gyerek, negyvenes férfi után? Ugráltat, te meg táncolsz neki.
2017. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy amikor összejöttem a párommal, akkor azokkal az ellenkező neműekkel, akikkel valaha is felmerült valamilyen "kis érzelmi bonyodalom" nullára redukáltam a kapcsolattartást. Nem szándékosan, inkább tudat alatt...


Mert barátság ide, vagy oda, ezek valójában olyan mintha-kapcsolatok, egyfajta pótlék, ami azt az érzést nyújtja, hogy "akár lehetne is belőle valami, ha nagyon akarnám". De nem akarom, csak jó érzés, hogy lehetNE. Onnantól azonban, hogy van párom, ezek a kapcsolatok egész egyszerűen elveszítik a funkciójukat. Barátaim vannak, úgyhogy ezen a téren nem nyújt pluszt, a mintha-dologra pedig a továbbiakban nincs szükségem. Két ilyen jellegű kapcsolatom volt, mielőtt összejöttem a párommal, mindkettő nagyon leépült, amióta párkapcsolatom van. Jóformán csak udvariassági körökre korlátozódik, de igazából már semmit nem nyújtanak számomra.

2017. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez a pasi nagyon gáz, nekem egy depressziós gyógyszereken élő ismerősöm viselkedik így.
2017. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek arra van ideje amire szakít.


Amiket veled szokott megbeszélni azt most a párjával beszélni meg, egy majdnem összejött kapcsolatot meg szeretne lezárni, nem szeretné hogy bezavarjon a kapcsolatába. Hiába tudjátok ti, hogy - állítólag - senki nem akar semmit, ha a párja nem így gondolja.


26 éves nőként szerintem találsz fiú barátokat, olyat is aki nem csak fél évente ér rá.

2017. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de páran félreértettetek.

Vannak barátaim (én az azonos neműek barátságában nem hiszek, pláne a nők között), és vele is teljesen baráti volt a kapcsolatunk. Egyszer többet ittunk a kelleténél és akkor volt egy kis kavarodás, de semmi komoly.

Én nem futok utána, magamtól már nem is írok neki, viszont akkor ő keres folyamatosan, hogy mikor érek rá. Ezért nem értem. Ha le vagyok koptatva elfogadom, nem keresem. Viszont ezzel a viselkedéssel meg csak összezavar. Amikor megismertem, akkor volt menyasszonya akivel 10 éve együtt voltak, mégis bele tudott sűríteni az életébe ha csak 1 órára is, de megoldotta. Ha egyértelmű lenne amit csinál akkor lecarnám, de így, hogy ő keres és kérdezi meg hogy mikor érek rá, nem világos hogy mit szeretne.

2017. márc. 24. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!