Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít fel ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít fel ennyire, hogy a nők elnéznek számtalan dolgot a párjuknak?

Figyelt kérdés

Miért húzom fel ezen magam?

Olvasom itt is, hogy szegény csaj évekig eltűri h a balf/*sz barátjának nem áll fel a szerszám, sokadjára sem, és egy nulla a nemi életük.

Vagy függések: cigi, 2 naponta sörözés a havaerokkel mert muszáj, véget nem érő kockulások, elvakult autófanatizmus, focimánia, lankadt f*/arok szex közben, és mindenféle kifogás rá...

Ezzel egyikkel sincs baj (kivéve a legutolsó) mindaddig amíg nem a kapcsolat, és az együtt töltött időből veszik el.

DE: számtalan helyen olvasom, és a való életben is hallom hogy panaszkodnak a csajok. nade, akkor miért nem tesz érte?!

miért marad vele? miért nem szól hogy ez így nem jó öreg? és ha nem változtat az ürge, miért marad vele?

jahh a kifogások " de szeretem, de a szeme, jajj de mert ő ilyen"...mi az hogy ilyen!??!?!?!??!? és ezt miért kell elfogadni, ha ZAVARJA a csajt? vagy a pasit...lényegtelen a szemszög...?

miért nem lépnek ki, csak örlődnek egy sz/*r kapcsolatban, és járnak ide sírni, vagy a való életbe traktálják más lelkét ezzel?


Azt már le sem írom hogy én semmiben sem vagyok elvakult fanatista, és ez miatt meg szürkének gondolnak a nők, jahh de ha bármi ilyen függőségem lenne, akkor az lenne a baj...


A testi adottságokról ne is beszéljünk: ha szőrös nem baj, ha csupasz az sem, ha kocka has az tetszik, de ha hájas az is, mert "ohh a szeme"...b+


hogy lehet ennyi mindent elnézni, és ilyen szinten kapaszkodni egy kapcsolatba?!

Mondom: legfőkképpen az elvakult szélsőségekre gondolok, amikor ezek a dolgok a kapcsolat és az együtt töltött idő ELÉ helyeződnek.



2017. márc. 14. 09:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a kérdés, hogy miért.


Nyilván a te életedben is van valami problémás terület, ahogy mindenkiében ami megoldásra vár.

2017. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

hogyne lenne, kinek nincsenek problémái?

de főleg a csajokat nem értem, hogy miért kell kínlódni ilyenekkel, meg mikor úgy beszél vele mint a kutyával, vagy még meg is üti?

minden ujjukra lenne más srác.

2017. márc. 14. 09:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert már valamilyen szinten érzelmileg kötődnek a párjukhoz, és nyilván emiatt nem tudnak csak úgy ripsz-ropsz szakítani. Persze, sokaknál a kapcsolat befejezése akár évekig is ott lóg a levegőben, mert már annyira rossz neki, de mégsem mer lépni. Viszont ezek az évek kvázi "ki lettek dobva az ablakon" - eltelhettek volna szeretetben, megértésben is, valaki mással, de ha ő úgy döntött, hogy a rosszfiú betörésébe öli ezeket az éveket, az az ő dolga. Egyéni szociális probléma, ahogy szokták mondani.
2017. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez engem nokent is felidegesit, mikor olvasom itt a jobbnal jobb sztorikat... pl. amikor a csavo beleverte a csaj fejet a falba, de hat nezzuk el neki, hiszen a gonosz k***vaja szoba mert allni egy masik ferfival! Es ezutan bekozolte a csaj, hogy terhes, es visszakoltozik a pasihoz, hiszen majd az apasag mindent megvaltoztat... ennel a pontnal mar nem tudtam sajnalni. Es tomegesevel vannak itt ilyenek. Allando alazasban elnek, es varnak a csodara, mikozben azzal nyugtatjak magukat hogy "de hat mindenkinel vannak gondok!".
2017. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

de ez már nem csak egyéni szoc problem...

hiszen alig van lány aki egyedülálló, és szeretne is kapcsolatot. Inkább a többség őrlődik ilyen kapcsolatokban, és meg sem adja az esélyt egy normális srácnak hogy az életébe lépjen.

2017. márc. 14. 09:31
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Ne mondd már hogy alig vannak egyedülállók? Nekem szinte csak ilyen barátnőim vannak.
2017. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem akinek már életében egyszer is volt hosszabb távú kapcsolata, az nem tesz fel ilyen kérdést...

Mert kívülről persze, egyszerű azt mondani, hogy szakítani kell, meg utólag is könnyen átlátja az ember, de amikor benne van, akkor egészen más. És aki csak egyszer is átélte, hogy mennyire nehéz ÖNMAGAM előtt belátni, hogy tévedtem, az nem kérdez ilyesmit.

Annak pedig, hogy egy bántalmazó kapcsolatban miért maradnak a nők, könyvtárnyi szakirodalma van, ezt nem lehet egy mondatban megválaszolni, nagyon összetett dolog. Alapvetően egy módszeresen felépített függőségről és önbizalomrombolásról van szó. Azok a nők, akik ilyen kapcsolatban élnek, nem látják reálisan a helyzetüket, fel sem merül bennük, hogy találnának mást, erről a bántalmazó tesz.


A többi esetben pedig: szerinted mi az a pont, amikor az ember azt mondja, ennyit tűrök és többet nem? Vegyük például az általad említett impotenciát... Van egy felépült kapcsolat, kialakult kötődés, amibe azzal az elhatározással lép a nő, hogy jóban-rosszban kitart a párja mellett. Érzékeli, hogy gond van, de nem akarja az első problémánál feladni (jogosan), hisz abban, hogy meg lehet oldani. Nincs arra általános szabály, hogy hány kudarcos próbálkozás után kellene feladni, ráadásul amikor a férfi érzi, hogy már feszül a húr, akkor elkezd ígérgetni, hogy kér szaksegítséget, most már tényleg megoldja és akkor a nő ebbe a reménybe kapaszkodik, mert megoldást keres, nem elmenekülni akar a problémák elől. Esetleg jön egy-két pozitív megerősítés, ami miatt marad. Nem olyan egyszerű ez, mint amilyennek kívülről látszik.


Én éltem problémás kapcsolatban, és utólag, sok évnyi visszatekintés után sem tudnám megmondani, hogy mikor kellett volna feladnom. Sőt, igazából utólag büszke vagyok arra, hogy igenis adtam elég lehetőséget, esélyt, tettem a változásért. Mert sokat tanultam belőle és ezt tudom kamatoztatni olyan kapcsolatban, ahol a másik fél is nyitott a fejlődésre, változásra. Nem veszett kárba a türelmem, erőfeszítésem, csak máshol kamatoztatom.

2017. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert irigy vagy.
2017. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha meg feladod és elhagyod, akkor meg az a baj, hoyg miért nem tartanak kia párjuk mellett? Miért ilyen felszínesek?

Szerintem szakítani mindig nehéz, és tapasztalat kell hozzá, hogy felismerjük azt a pillanatot, ami választóvonal.

Ugyanaz mint a munka esetében, van hogy sz.r valami, mondjuk a fizu vagy a főnök kicsit szemét, de mondjuk a munaktársak tündériek. Mi az a pont, amikor azt mondod, hoyg elég, felállok? Amíg találsz egy jobb melót? Vagy amikor már nem bírod tovább?

2017. márc. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig ott van, hogy "mi van, ha megváltozik"...
2017. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!