Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így érzek 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek 22 évesen?

Figyelt kérdés
Szóval nem rég visszautasítottak, még hozzá jogosan, előtte megint csak szakítottak velem, és nehéz volt beismernem, de jobban jártunk mindketten, hogy annak a kapcsolatnak vége lett. Viszont nem tudok továbblépni a mostani visszautasításon, mert úgy érzem, többet vesztettem, mint amit a végén nyerhetek. Az van bennem, hogy nagyon szeretnék már családot alapítani, gyereket szülni, megkomolyodni, viszont a jelenlegi állás szerint totál megbízhatatlan, csapongó, hisztis, káoszos vagyok. Ez nem csak saját vélemény, bár hajlok én is az önostorozás felé. Most nem tudom, hogy ezek miatt a fájdalmas tapasztalatok miatt érzek így, vagy mert tényleg erre vágyom? Az biztos, hogy mióta van gyerek a rokonságba, én imádom őket, régóta bennem van, hogy anyaként és feleségként szeretnék majd egyszer igazán kiteljesedni. Ennek ellenére vannak más céljaim is, most végzek épp az egyetemen (ha minden jól megy). De mióta megtörtént ez a szakítás, hát, elég meglátnom a villamoson egy aranyos gyereket, és már bőgök, hogy nekem sosem lesz ilyen. A végzettségem is gáz, de muszáj volt erre mennem, mert ez az egy érdekelt mindig is, még ha nem is túl piacképes. Gáz, hogy párom sincs, mert nem bírom őket megtartani, nem akarnak mellettem maradni, még sosem éreztem, hogy valaki a bensőmet is elfogadta volna. Szóval nem tudok mire építeni, még azt se tudom mondani, hogy majd egyedül felnevelek egy gyereket, mert nincs mire, plusz nagyon vágyom egy igazi férfira is.
2017. márc. 24. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy természetellenes volna vágyni egy kapcsolatra.
2017. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem a párkapcsolatra való vágyam a gázos szerintem, hanem hogy most ennyire rám jött ez a családot akarok dolog. Főleg így, hogy most utasítottak vissza. Olyan pánikszerű.
2017. márc. 24. 16:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Családot úgysem most alapítanál, ha találnál valakit...

Tehát csak egy normális párra vágysz, akivel el tudnád képzelni ezt gondolom.

Magyarul kapcsolatra vágysz.

2017. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És mi akadályoz meg abban mondjuk, hogy akár itt is elkezdj ismerkedni valakivel?
2017. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából semmi, de nagyon bennem van még egy tüske az előző kudarc miatt, és nem szeretném, ha ez kihatna a későbbiekben. Meg az is bennem van, hogy nagyon nehéz itt ismerkedni, volt már benne részem, és eddig csalódtam. Tudom, így nem lehet valaminek nekivágni, hogy ennyire tartok egy újabb csalódástól, csak úgy érzem, már nem bírom ezt ki többször, és nem is akarok többet ebből a visszautasításból, pedig úgy is kapok még, ha úgy alakul
2017. márc. 24. 16:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem ír vissza senkinek.
2017. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kb 24 éves vagy, tényleg most akarnál gyereket?
2017. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
22 vagyok, és igen, az elkövetkező 2-3 évben szeretnék már, ha sikerülne anyagilag is úgy állni, és lenne egy stabil, jól működő kapcsolatom
2017. márc. 24. 17:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Mesélek valamit. Edison anno több mint 9 ezer kísérletet tett a villanykörtére és a 10.000-ikre sikerült neki. Aki akar valamit és kitartós, előbb-utóbb eléri.
2017. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*kitartó
2017. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!