Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos és reális, hogy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos és reális, hogy 24 évesen így érzek?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátom, randim is összesen kettő egész életemben. Soha nincs is senki a láthatáron, a férfiak nem keresik a társaságomat, így nem is látok esélyt arra, hogy a helyzet valaha is javuljon. Főleg, hogy ilyen idős korban mások már lassan házasodnak, családot alapítanak, én pedig még nem tartok sehol kapcsolatokat tekintve. Igazából már kezdek is lemondani gyerekről és mindenről, mert ha eddig nem sikerült találnom senkit, nagyon kevés arra az esély, hogy pont az első "találat" lesz az, akivel majd családot alapítok, főleg, hogy semmit nem tudok a kapcsolatokról, abszolút semmi tapasztalatom nincs, így biztosan el fogom rontani. Utána pedig már csak kevesebb esélyem lesz párt találni... Ráadásul időnként irigy is vagyok azokra, akik nincsenek egyedül, miközben nekem fogalmam sincs arról, milyen az, mikor van valaki az ember mellett, aki szereti.

Normális, hogy így érzek? Igazam lehet?


(Nem szeretnék az oldalon ismerkedni, így privát üzenetekre sem fogok válaszolni (még akkor sem, ha szidalmaznak érte), előre szólok.)


2016. nov. 16. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Akik ilyen idős korban házasodnak a mai világban, azok magukkal basznak ki de nem kicsit, hanem a lehető legjobban. A válás szinte garantált, és ha még gyerek is becsúszik, akkor aztán tényleg egész hátra lévő életét óriási hátránnyal kell leélnie főleg a nőnek. Szóval nem gáz egyáltalán, hogy nem volt még barátod, tulajdonképpen még most kezdődik ez a dolog.
2016. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dehogy kezdődik, ha az elmúlt 10 évben nem kezdődött el, nem ezután fog...
2016. nov. 16. 17:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, talán úgy lehetne meglátni a jó oldalát, ahogy 1#-es írta, vagyis így biztosan elkerüljük a csalódásokat. Csak valóban bennem van az érzés, hogy eljár felettem az idő. 23F
2016. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#3-as, ennek olyan "együtt érzek vele, hátha bevágódok nála"-féle válasznak tűnt. Neked nem kattog a biológiai órád, nem fogsz szülni, szóval érdekes tőled ez az "eljár felettem az idő" :'D


Kérdező, most már átlagosan 30 éves kor utánra tolódott ki a család alapítás, gyerek vállalás, legtöbben amúgy is csak akkorra tudják megteremteni a megfelelő egzisztenciát, tehát ha ezt nézzük, akkor nem maradtál még le semmiről. Azt nem mondom, hogy nem lenne min változtatnod, mert mindenkinek van min, de ez más kérdés.

2016. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Alábecsülöd a saját szereped ebben az egészben. Rajtad múlik minden. Először is tisztázd magaddal, hogy miért nincs senki a láthatáron.

Panaszodsz, de közben önmagad zárod el a lehetőségek elől, hiszen itt is kijelentetted, hogy nem akarsz az oldalon ismerkedni. Jó, valóban nem ez a legideálisabb hely, de ki tudja?

Azután tedd fel a kérdést: szereted magad? Ha nem, miért nem? Mit tudnál tenni azért, hogy megszeresd magad? Ha ezt elérted, akkor biztos fel fog valaki tűnni a láthatáron. De amíg magad nem szereted, biztosan nem.

2016. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Negatív vagy és ezzel nyugtázod magad.

Ha nem veszel magadon erőt és nem próbálsz javítani a dolgokon, akkor igen, egyedül fogsz megöregedni.

Senki nem fog helyetted ismerkedni, ezt vésd az eszedbe!

2016. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Csak érzékeltetni akartam, hogy lehet ezt máshogy is nézni, lehet irigykedni, hogy másnak már családja van, de gondolj csak bele, a gyerektartás rengeteg időt és energiát felemészt, nem biztos, hogy előnyös már a 20-as éveinkben családot alapítani, a másik, amit az 1-es mondott, abban is van igazság.


Nem bevágódni akartam, leszögezte, hogy nem akar itt ismerkedni, és én tudomásul vettem.


#4: "nem fogsz szülni, szóval érdekes tőled ez az "eljár felettem az idő" :'D" Ez igaz, de mellettem sorra kelnek el a nők, vagyis egyre kevesebb szingli lesz, meg az is egyre cikibb lesz, hogy szűz vagyok, nem én fogok szülni, de párkeresési esélyeim attól még évről évre romlanak.

2016. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Basszus, kérdező, annyira látszik, mi a baj veled! Kaptál egy normális választ egy normálisnak tűnő pasitól (3-as) és erre mit csinálsz? Letámadod, nekiesel azzal, hogy ez "együtt érzek vele, hátha bevágódok nála"-féle válasz. És ha az? Most akkor az is baj, hogy nincs senki a láthatáron, meg az is, ha valaki be akar nálad vágódni? Látod, ezért fogsz egyedül megsavanyodni.
2016. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 Az nem az én válaszom volt, nézd meg jobban.


#6 Hol írtam, hogy nem ismerkedem? ITT nem ismerkedem, nem úgy egyáltalán. Ha neten akarok ismerkedni, akkor azt társkereső oldalon teszem.

2016. nov. 16. 19:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, te fogyatékos vagy!

Hol írtam én azt, hogy miért nem itt ismerkedsz?

Mutasd már meg!

2016. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!