Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tovább? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább? A férjem nem akar másik gyereket.

Figyelt kérdés
Már van egy kislányunk aki 7 éves és mikor megszületett 2 évig még terveztük, hogy lesz majd második gyerekünk is. Viszont már most a párom nem szeretne másodikat, mindig valamilyen okot sorol fel, hogy miért nem. Én viszont már bele vagyok betegedve abba, hogy nem akar több gyereket, mert minden vágyam, hogy legyen még egy legalább.
2017. márc. 19. 06:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
8%
Csináltad fel magad mással.
2017. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
0%
Ne védekezz vele,vagy csináltass mással.
2017. márc. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Ő is azt mondta, hogy ha annyira gyereket akarok menjünk külön és majd más csinál nekem. Nem szeretném magam a férjemmel titokban felcsináltatni, mert van gerincem
2017. márc. 19. 07:18
 4/42 anonim ***** válasza:
83%

#2 ez enyhén szólva nagy gyökérség lenne, szerintem a férj első lendületből le is lépne.


A helyedben megmondanám neki, hogy vagy lesz több gyerek, vagy váljanak szét az útjaitok és lesz mástól. Vagy maradjatok együtt, de akkor tegyél le arról, hogy lesz még gyerek.

2017. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem akar?

Esetleg később ez változhat, vagy meg tudjátok beszélni.


De ha ő nem akar, akkor inkább ne legyen. Gondolom te se úgy képzeled, hogy egyedül neveled őket.

Ha ő úgy látja, hogy ennyi a kapacitása, két gyerek már sok lenne, akkor nagyon rossz ötlet ráerőltetni.

2017. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Rá jött, hogy drága mulatság?

Ez akkor patt helyzet. Lesz még egy, akkor lehet párod nem lesz. Két gyerek, tönkre tudja tenni az ember egész életét.

2017. márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

"Miért nem akar?"

Mindig más az indok. Nehéz felnevelni, nem olyan erős a kapcsolatunk, ezen a sz@r világon elég, ha egy szenved egész életében. Ezeket szokta a legtöbbet felhozni

2017. márc. 19. 07:23
 8/42 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező te nem érzed magad átverve,akkor minek hitegetett?

Ezek elég vacak kifogások..

2017. márc. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy?

Itt egyszeruen merlegelni kell hogy melyiket akarod jobban,a ferjedet vagy a 2.gyereket.Ha elvaltok,lesz meg ra eselyed,ha maradsz,akkor viszont be kell nyelned h itt megalltatok.A nem eleg eros a kapcsunk mondatra azert felkaptam a fejem.Az enyem azt mondta h "eljunk meg egy picit a 2.elott", na ekkor mar meg volt a baratnoje.Sosem gondoltam hogy ekkora jelentosege van egy ilyen mondatnak.Nem arra akarok kilyukadni h megcsal a ferjed,hanem hogy azon a mondaton el lehetne indulni valamerre.Hogy miert erzi igy es hogy ha eleg eros lenne,bevallalna-e.Egyebkent en 3t szerettem volna,2utan elhagyott a ferjem,uj kapcsban vagyok,parom szeretne kozos gyereket,nem igy terveztem en sem,de lehet h igy teljesul a vagyam:)az elet neha tartogat fura csavarokat.

2017. márc. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

És te miért akarsz ennyire görcsösen?

Pláne ha ő meg nem?

Ha beleképzelem magam ebbe a szituációba akkor én nem akarnék jobban egy második gyereket, főleg ha a férjem ennyire borúsan látja az életünket. Ez arra utal hogy valami nagyon nincs rendben otthon. És ezen egy újabb kisbaba nemhogy nem segítene, de jó eséllyel válást generálna.

Erősítsétek meg a kapcsolatot és utána lehet hogy ő is akarni fog. De arra is fel kell készülni hogy nem.

2017. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!