Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a pasik vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a pasik vannak mindig lelkileg megalázva?

Figyelt kérdés
mindig ők kapják a következőket: Nem vagy igazi férfi,nem járnék egy kisfiúval,lúzer,nőj már fel,papucs vagy,anyuci pici fia stb..Nőkre ilyeneket vagyis hasonlókat soha nem hallotam volna hogy mondtak volna. Sokkal jobb nőnek születni.
2017. márc. 24. 16:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
46%
Mert csak egy papucs tesz fel ilyen kérdéseket. :D
2017. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
Ha nyomi lany vagy, ugyanugy kapsz ilyeneket a meno lanyoktol :D Meno arcnak kell lenni es nincs semmi gond :D
2017. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Tévedsz, a hasonló kaliberű csajok is megkapják ezt.

Csak hát mivel nem vagy csaj és nem vagy azon az oldalon így honnan is tudhatnád ezeket.

2017. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert ebbe a nők profibbak. Ráadásul az összes punci náluk van, így zsarolhatják vele a férfiakat, fordítva viszont ők nagyon jól kibírják farok nélkül. Ebből pedig egyértelműen adódik, hogy ki húzza a rövidebbet.
2017. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Én lány vagyok, és olyan 20 éves koromig CSAK alázást kaptam, azóta már kicsit kevesebbet, de mostanság is relatíve gyakran szólnak be vagy röhögnek ki.

Voltál már lány is, hogy van tapasztalatod arról, hogy minket sose bántanak? :D

2017. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Mert mikor idejon nehanyotok sirankozni, arra mit mondjuk? Hogy igazi ferfiak? :D
2017. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"ha nyomi lány vagy"


ilyet nem szabad mondani a lányokra,egyikse nyomi

2017. márc. 24. 17:02
 8/27 A kérdező kommentje:

ma 16:53


milyen alázásról van szó?

az a tapasztalatom van hogy még soha nem olvastam sehol hogy a lányokra ilyen jellegü borzalmakat mondtak volna..

2017. márc. 24. 17:05
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Pedig kb ugyanezeket kaptam meg. Pl nyomi voltam, buta voltam, 13 évesen a fél sulim röhögött rajtam a melleim miatt, hogy el kéne mennem plasztikáztatni, lúzer voltam, gyerekes voltam, anyu pici hercegnője voltam, nem is voltam igazi lány, stb stb stb, szóval pont azok elől, amiket te írtál, nem lehet a női létbe "menekülni" :)
2017. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

ma 17:07


Ez fiatal iskolásaktól elvárható,de ide a felnőtt témába gondolom nem 13 évesek irják,illetve akik ezeket irják a pasikra azok felnőttnek és okosnak tartják magukat.

2017. márc. 24. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!