Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkileg feldolgozni hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg feldolgozni hogyan lehet?

Figyelt kérdés
10 évig együtt éltünk. Nem voltunk házasok, ő nem akart, én nem erőltettem. Megcsalt, szétmentünk. Az új nőt fél év után oltár elé vitte. Nem vagyok már belé szerelmes, de mégis fáj. Megalázónak érzem. Tudom hogy bele kell törődnöm, de nehéz. Mások biztos kinevetnek a hátam mögött, hogy tessék, én nem értem annyit, mint az új asszony. És igazuk van. Nem érem annyit.
2016. dec. 4. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretet elégé, ezzel nem tudsz mit csinálni ! Felesdj el !
2016. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Hogyne értél volna annyit? Nektek 10 évetek volt együtt, nekik fél évük van és semmi biztosíték nincs arra, hogy van még előttük 9,5 év.
2016. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, itt nem arról van szó, hogy ki mennyit ér, hanem hogy a kedves exed lapított mint szar abban a bizonyos fűben, hitegetve téged, hogy veled szeretné leélni az életét házasság ide vagy oda (legalább 10 év együttlétből én naivan erre következtetnék, hogy azért vannak némi tervei is velem az úriembernek), miközben az egész nem szólt másról, minthogy volt meleg kaja, közös fészek, és punci is. Mind egy helyen, egyszerre - igazi á lá carte-módon, és míg ezeket megkapta, ő nyugalomban nézelődhetett, hátha esetleg jön valami új, fincsi, csábító opció... jött új opció.

Tehát, nem azon kell mantrázni, hogy "ő jobb", mert nem jobb. Neked kell szemfülesebbnek lenned, és legközelebb továbbállni, ha a fickó nem akar egyértelműen megállapodni nálad.

2016. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Attól,hogy valaki nem akar házasodni,még gondolhatja komolyan a kapcsolatot !
2016. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Barátnőm exe is ezt csinálta. 8 év együtt, 5 éves közös gyerek, és minden ment a kukába egy nő miatt. 2 hónapon belül elvette a csajt feleségül.

A barátnőm nehezen tette túl magát az egészen. Eltelt 2 év, most már boldog kapcsolatban van egy pasival, együtt is laknak.

Az exe nemrég vált el, kidobta a felesége egy pasi miatt.


A sorstól sokan visszakapják, amit érdemelnek.

2016. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb férfi ilyen ,nem gondolkodnak ! "Akinek nem inge ne vegye magára !"
2016. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem. Nem attól függ az értéked, hogy egy pasi elvesz e feleségül. Nyilván szeretett, valószínűleg ezt a csajt is szereti. Vagy azért veszi el, mert jobban szereti, vagy azért, mert öregszik. Tökmindegy. Mindketten értékes nők vagytok, attól függetlenül, hogy 10ből hány pasi venne el.
2016. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ès mi a garancia arra, hogy együtt is maradnak? :)

Nyugi, láttam párszor milyen amikor az "új nő" kierőszakolja, hogy elvegye a pasi.


Lelkileg feldolgozni...járj el, ismerkedj, találkozz barátokkal, érezd jól magad! :)

2016. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!