Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Nyáron lettem szerelmes egy lányba, pár napig dolgoztam együtt vele. Úgy éreztem, hogy én is szimpatikus vagyok neki, de volt barátja, így semmi nem lett belőle.

Még mindig érzek iránta. Azt gondoltam, hogy idővel elmúlik, de 10 hónap múlva is ugyanazt érzem.

Írtam már neki azóta, de a beszélgetésből egyértelmű, hogy ő nem akar semmit, maximum beszélgetni.


Hogy tudnám elfelejteni? Mennyi ideig fog még ez emészteni?



2017. márc. 24. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor fogod elfelejteni,ha akarod is.Vagy ha kapsz az élettől egy akkora pofont,ami kiábrándít belőle.Nekem több,mint két év,és fájdalmas megalázások kellettek tőle,hogy észhez térjek.Szerintem te ne várd meg,míg porig alázod magad miatta!
2017. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled. Az a legrosszabb, amikor nem tudsz ismerkedni, esélyt adni másoknak, mert őt hiányolod és őt keresed bennük is. :(

Én 2 éve szakítottam az akkori párommal és még most is nagyon hiányzik. Az egyetlen időszak, amikor nem gondoltam rá folyamatosan az volt, amikor belezúgtam az egyik ismerősömbe (véletlen megijesztett és hirtelen belenéztem közelről a szemébe és bumm... teljesen logikátlan volt a dolog, hogy miért tetszett meg máig se tudom, azért jó érzés volt, de sajnos az ilyen elég ritka :D) és a felhők között lebegtem hónapokon át. Aztán kiderült, hogy foglalt már és csak kedvességből flörtölt heteken át, szóval szép nagyot zuhantam, tehát most ugyanott vagyok, ahol addig, csak mostmár két embert is el kellene felejtenem. :D

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem akkor tudod részben elfelejteni, vagy inkább túltenni magad rajta, ha ismerkedsz új emberekkel és nem azon gondolkozol, hogy mi lett volna ha... :) Persze nehéz. Kitartást!

2017. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? És a lány?
2017. ápr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!