Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 21 éves lány mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 éves lány mit akarhat egy 32 éves ffi-től?

Figyelt kérdés

A ffi én vagyok, 2 hónapja ért véget egy hosszú kapcsolatom, igazából még nem vagyok túl rajta teljesen.


Kb. 3 hete ez a lány, akivel egy zenekarban zenélek együtt, látványosan közeledik felém, eljár velem konditerembe, párszor együtt kávéztunk, hamburgereztünk, próbán is mindig odajön hozzám, most moziba szeretne menni.


Azért kérdezem, mert én egy tök átlagos pasi vagyok, van lakásom, autóm, de nem vagyok gazdag, sem túl jóképű, bár a koromhoz képest jól tartom magam.

Viszont ez a lány gyönyörű, okos, tele pozitív tulajdonságokkal, szinte bárkit megkaphatna, akit akarna.


Szerintetek?


2017. márc. 24. 20:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Mire vársz?
2017. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
dugást szeretne, mint minden lány, aki közeledik egy férfihoz, az rajtad áll, hogy megadod e neki, amit akar
2017. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Azt neked kell kideríteni. Lehet, hogy szerelmet, lehet, hogy szexet, lehet, hogy tapasztalatot, kalandot, stb.
2017. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Mit akarjon? Ez azert nem egy olyan egetrengeto hu, de hatalmas korkulonbseg, plane, ha mentalitasban es vilaglatasban is egyeztek. Mi 21-31 felallasban vagyunk egyutt, de kb. itt a gyakorin hallottam eloszor, hogy ez mar "A Korkulonbseg".
2017. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Behelyezni magát a kényelembe. Ha nem lenne lakásod, kocsid, nyakon szarna kb. És akkor nem beszéltem még arról, hogy zenélsz...
2017. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A legrosszabb ***** válasza:
50%
#5: Körülbelül.
2017. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
Ahhoz képest az önbizalmad a béka segge alatt. Attól, hogy szép valaki még nem hever lábai előtt a világ és talán pont nem egy Ken babára vágyik ő sem.
2017. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Felajánlotta egyszer is, hogy ő fizet?
2017. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Van lakásom, autóm, fizetésem. Bocs de tudod definíciálni ezeket? Ha mondjuk egy szep es draga otthonban élsz, van egy jo ujabb autód es egy jobb munkád jobb bérrel nos akkor lehet hogy csak kényelembe helyezné magát. Te pedig elájultál külsőleg tőle.
2017. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Fäsz bajotok van már megint a válaszommal...

Akkor tudod mit? Szerintem is csak a pénzedet akarja vagy más módon akar kihasználni.

2017. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!