Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már így? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már így? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

szakítottam nemrèg, ès annak ellenère, hogy èn akartam szakítani nagyon nehezen viselem.nehèz is volt meglèpnem ezt de muszáj volt.mèg mindíg szeretem a srácot , de gyűlölöm is egyben egyèb dolgok miatt amit most nem rèszleteznèk.van egy másik hapsi akivel barátok vagyunk, de ő bevallotta nekem már règebben, hogy többet èrez, de maradtunk csak barátok, soha nem volt semmi köztünk.

most viszont megkèrtem arra, hogy "segítsen át" ezen az időszakon mert egyszerűen nem megy, teljesen összetörtem.nem akarom álltatni, mondtam neki, hogy a règi srácot szeretem, nem akarok az èrzèseivel játszani, de rábólintott , hogy benne van így is.tegnap lefeküdtünk, ès igaz, hogy nem èrzek iránta semmit de mègis jó volt. így sokkal könnyebb nekem, hogy van valakim aki szeret, de nem akarom, hogy sèrüljön, ha esetleg mègse lesz köztünk a kèsőbbiekben semmi, mert szerintem ő erre számít.


szóval egy kicsit kaotikus az egèsz, ezèrt is írtam ide , hátha valaki kívülálló jobb rálátással mond valami okosat. mi a vèlemènyetek? nem tudom , hogy egy ilyen sèrülèkeny időszakban jót teszek e ezzel magamnak, vagy másnak?


2017. márc. 25. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem jó így "elgyászolni" egy kapcsolatot. Az oké, hogy segít, meg támasz a nehéz időkben, esetleg jó tanácsokat ad, eltereli a figyelmed. De ezzel a módszerrel Te is és Ő is sérülni fog, ha a későbbiekben nem lesz semmi komoly, vagy rájössz, hogy hiba volt vele "vigasztalódni".


Én sose tudtam volna mással lefeküdni, míg az előző kapcsolatomat nem gyászoltam el valamilyen szinten. Tuti biztos, hogy ha szakítás után azonnal másnál vigasztalódtam volna, lelki roncs lennék, utálnám magam. De persze minden ember más...lehet ebből még életre szóló szerelem is.

2017. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 BlackSword ***** válasza:

Szia!


Hát elég buta gondolat volt... Ezzel nem csak magaddal tettél rosszat, de vele is... Ő fog sérülni jobban, de Te sem úszod meg...


Egyébként miért utálod az exedet???

2017. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
agresszív volt velem
2017. márc. 25. 13:01
 4/18 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ha vége egy kapcsolatnak, attól jobb, ha összefekszel valakivel rögtön? Az segít át? Ráadásul "baráttal", aki még benne is van, hogy kihasználod. Csak én nem értem? Mennyi idősek vagytok?
2017. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

èn 21 ő 36.

nekem tetszett mindíg mint pasi mert jól nèz ki, de szerelmes nem vagyok belè.

illetve úgy indult, hogy ő udvarolt nekem, de visszautasítottam ès ettől függetlenül jó barátok maradtunk.ő elmondta , hogy többet èrez, de tiszteletben tartotta mindíg a barátságunkat.

most èn kèrtem erre

2017. márc. 25. 13:22
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon nem jó ötlet így. A problémáiddal egyedül kell szembenézned és nem várhatod el, hogy más segítsen át rajta főleg ilyen módon nem. Sajnos nem olyan rég én is keveredtem ilyen szituációba, ahol én voltam a búfelejtő. Ez az elején nekem nem okozott gondot, én sem vágytam semmi komolyra aztán egyre jobban reménykedtem, hogy lesz köztünk több is, hát nem lett. Elvileg az exén már túl lépett, de mégsem tudott belém szeretni. Mivel az elejétől kezdve tudtam, hogy ez is számításba jöhet így annyira persze nem törtem össze emiatt, de azért nem volt jó dolog főleg, hogy mi ezt majdnem fél éven keresztül húztuk. Utólag belegondolva nagyon bánom, hogy belementünk ilyesmibe mi is barátok voltunk előtte és ezáltal egy nagyon jó barátságot veszítettem el. Bár ő szeretett volna barátságban maradni velem én képtelen voltam rá.
2017. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
uuu hát az nem valami jó😩
2017. márc. 25. 13:44
 8/18 A kérdező kommentje:
őt nem veszíthetem el, annyira szerves rèsze az èletemnek,akár barátkènt akár most így. ez előtt is napi szinten beszèltünk.nem is tudom mi lenne ha eltűnne az èletemből.
2017. márc. 25. 13:50
 9/18 BlackSword ***** válasza:
Pedig el fogod... Erre jobb, ha felkészülsz...
2017. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
azt mondta marad minden a règiben a nem akarom ,hogy komolyra forduljon
2017. márc. 25. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!