Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS?! Lányok válaszát várnám!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS?! Lányok válaszát várnám!

Figyelt kérdés

szóval az a helyzet, hogy az utóbbi időkben(kb 1-2 hónapja) észrevettem h a bugyimba folt van.Nincs színe, olyan mintha víz lenne,de nem sok csak egy kis foltocska van minden nap,és nincs szaga,viszont ha nagyon közelről megszagolom azért van egy pici kellemetlen szaga.És az lenne a kérdésem, hogy ez vajon hülyveváladék/folyás, vagy lehet h vmi fertőzés/gomba?:O....jah és még annyi, hogy nem viszket.15/L

bocsi, hogy hosszú lett, a normális válaszokat előre is köszönöm :)


2010. máj. 11. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyász POWA
2010. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sztem ez csaka fehérfolyásod, ha gombád lenne vagy vmi fertőzés több lenne
2010. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az átlátszó, víznek látszó dolog normális. A ciklusodtól függően ez változik, de ha kellemetlen szaga van, vagy elszíneződik, akkor fertőzés. A doki ír rá gyógyszert. :)
2010. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Természetes hüvelyváladék is lehet.Persze biztosat inkább orvos mondhat neked.
2010. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van általában. Sztm nem betegség.. mert már régóta ezvan, de még semminem lett belőle. Sztem csak simán hüvelyi folyás:D Elgondolásom szerint...csak amolyan folyadék, ami nedvesen tartja a hüvelyt odabent.:D Utána néztem már neten..és írták h több nőnek is lehet ilyen. :D
2010. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
semmi bajod, dolgoznak a hormonjaid, ha nincs viszketés vagy égő csípő érzés, akkor annyi a teendőd, hogy veszel egy doboz tisztasági betétet ;)
2010. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
értem,köszii a válaszokat :D
2010. máj. 11. 21:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Igaz.:D a Tisztasági betétet nem e miatt találták fel?:D:D
2010. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Te egy undorító állat vagy!

Mi a francnak szagolgatod a saját bugyid közelről?


Menj nőgyógyászhoz, mert összeszedtél valamit.

ne velünk oszd már meg, hogy mekkora egy tirpák vagy, kösz.

2010. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:29


légyszíves bunkók mellőzzenek!

szerintem nem csak én vagyok egyedül ezen a világon aki már közelről megszagolt a bugyiját,és vannak ennél sokkal durvább kérdések is ezen az oldalon...

2010. máj. 11. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!