Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit szólnátok, ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok, ha lenne egy érdekes fétise a párotoknak, de el tudná fogadni, hogy nektek esetleg nem jön be?

Figyelt kérdés

Szal kiderülne, ti nemet mondtok, ő elfogadja.

Mennyire működne tovább a kapcsolat?

Egyébként a cuckoldról van szó.


2017. márc. 28. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

semennyire

amíg vannak fétis nélküli pasik, minek foglalkozzak ilyennel

2017. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Cuckoldról? Izé...
2017. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
1-esnél a pont. Nem érdekelnek fetises barmok.
2017. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz hogy minden másnap fel kell tenned egy cuckoldos kérdést. :D
2017. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnalnam h nem tudom teljesiteni minden vagyat. De a cuckold meg nalam bele is fer.

Privit nem kerek

2017. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a cuckoldos pasikat nem tudom férfinak tekinteni, így ha a páromról kiderülne, hogy ez vonzza - szerencsére nagyon távol áll tőle - akkor az a kapcsolat végét jelentené.
2017. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

+

Ne rohogjetek ki h gagyisag...de tanultunk 1x pszichologiabol h ennek a cuckold dolognak van annyi alapja, hogy a ferfi igy eli ki valanilyen szinten vadaszosztoneit. Csak fura nod...ugyanis ha latja massal kozosulni pl a baratnojet akkor neki mar ettol tudat alatt jobb es tobb sperma indul meg termelesnek. Es kulonfele fiatalkori hatasok miatt kialakulhat.

Szoval...hat...nem tudom. Nem itelem el ezeket a ferfiakat.

2017. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Hölgyeim azt ugye tudjátok hogy akinek fetisei vannak azok a normális szexet is ugyanúgy élvezik?

Gondolom ezt nem tudtátok???

2017. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha elég erős a fétis nem fogja igazán élvezni a normális szexet. Nekem pl a kemény szex a kedvencem. Persze el vagyok a normális szeretkezéssel is de azt egy idő után nagyon unom és különösebben nem is élvezem csak elvagyok vele. Na és ez még csak nem is egy fétis csupán egyfajta orientáció. Oké hogy képes a normális szexre is ettől még vágyik valamire amit én nem tudok/akarok megadni.

Hogy mit szólnék nem tudom nem örülnék az biztos.

2017. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

# 7: Szerintem ez csak elmélet, ami nincs igazolva.

A cuckold fantáziák többségében általában az illetőnél férfiasabb (magasabb, izmosabb, nagyobb farkú, fiatalabb, stb.) férfi jelenik meg, tehát nem riválisként tekintenek rá, hanem inkább azonosulni próbálnak vele.

2017. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!