Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az időn tekerni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az időn tekerni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ha eltudnám felejteni volt páromat,hogy abszolùt ne érezzek semmit. Hogy ne kapjon el a sìrás amikor épp sétálok vagy társaságban vagyok. Szeretnék nyugodtan aludni. Nincs szűkségem mas emberre csak arra hogy elfelejtsem végre.

Pròbáltam sportolni, ùj szokásokat sőt még a munkámba is pròbálta menekülni de nem segìt


2017. márc. 29. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

sajnos ezt végig kell szenvedned :S


24F

2017. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az segített egy kicsit ha nem voltam egyedül mert akkor próbáltam eljátszani hogy minden rendben.

Otthon viszont összezuhantam, hetekig úgy mászkáltam itthon mint egy zombi/szellem aki veszett fájdalmai vannak. Az alvás volt az egyetlen ami jó volt mert addig nem voltam magamnál. Persze álmodtam is róla de akkor nem tűnt valóságosnak. Aztán az ébredések voltak a legszörnyűbbek. Mikor pofon csapott a tény hogy ez ennyi volt, magamra maradtam 4 év után. Na ezt nem kívánom senkinek.


Ezt nem lehet elmulasztani, végig kell menni a gyász fázisain kb.

Enyhíteni lehet azzal, ha vannak jó barátaid akik segítenek elterelni a figyelmed, vagy ha tálalsz egy olyan hobbit amiben levezetheted (küzdősportot ajánlom erre a célra).

2017. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem a reggelek meg az esték a legrosszabbak. Huu pedig pròbáltam összeìrni a roszz tulajdonságait mert tanácsolták hogy segìt de nálam nem hat. Mindenki mondja hogy jobban jártam higy vége lett de nem ìgy érzem. Hát tényleg nem kìvánom senkinek ezt az érzést amikor nagyon szarul vagy és a sìrás kerülget és nem élvezem az életet. Tudom jogy nem lehetetlen de annyira egy labilis személy lettem most. Akit kiskanállal szednek össze. Persze a munkahelyen jön az álarc hogy minden oke de utána kezdődik előről.
2017. márc. 29. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3:

ismerős érzés...

próbáld meg azt, hogy másokkal beszélgetsz, eltereled a figyelmed! ne rá gondolj!

akár ismerkedj új emberekkel, nem párkapcsolatra gondolok, hanem csak beszélgetni, barátkozni...


24F

2017. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyorsítás:olyat csinálj amit szeretsz, olyannyira, hogy bele feletkezel.

Lassítás: ülj rá az elektromos tűzhely lapjára, miközben be van kapcsolva. Egy másodpercet duzzaszt kb 20 percnek tűnőre :D

30/f

2017. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5:

a rossz emlékek? :D

nem hiszem, hogy a kérdező erre vágyna és a sürgősségin kicsit hülyén venni ki magát, ha elmesélné honnan jött az ötlet :)


24F

2017. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. márc. 30. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!