Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 közeli nők miért értékelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 közeli nők miért értékelik a rendes pasikat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 18:19
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
25%
Mert ilyenkorra már sikerült eljutniuk arra szintre agyilag, hogy tudják értékelni a jót.
2017. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
64%
Eddigre rájönnek, hogy a rendes pasi nem hagyja őket ott 1 hét után, így pénz és egzisztencia szempontjából jobb lesz nekik, hiába szegényebb.
2017. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
63%
Amiért a 10, 20, 30, 50 közeli nők.
2017. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
45%

Azért azt hozzátenném, hogy 40 körül s felett sem minden nő értékeli az úgymond "rendes" pasikat. Köztük is akad még bőven akinek más kell.


De a többségük, a normálisabbik részének már van normális munkája ebben a korban, és vagy egy normális albérlete vagy saját lakás, és a többségüknek autó is.

Szóval nem olyan pasit keresnek elsősorban aki mellett villoghatnak, meg aki eltartja őket.


Képesek jobban értékelni a törődést, a figyelmet, a szeretetet, a kisebb dolgoknak is képesek sokkal jobban örülni, és megbecsülik a jót.

2017. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
33%

Mert rádöbbennek, hogy megöregedtek, értékcsökkent áruvá váltak a piacon, és a menő palikat megfogni már nincs esélyük, mert azok a huszonéves(de max. 35) csajokat kúrogatják.

Így aztán úgy döntenek, hogy jobb egy lúzer papucs, mintha senkijük se lenne.

2017. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
77%

5-ös: értékcsökkent áru? Hát ezt nagyon nem hinném. Egy 40-es se érzi magát annak, hidd el, és azért nem, mert csak olvasd el ezt az oldalt: kb. minden második huszonéves pasit+ a saját korosztályát megkaphatja egy valamit magára adó negyvenes.

Én is negyvenes vagyok, van józan eszem, racionálisan gondolkodom, tehát egyértelmű,hogy értékelem a rendes pasikat.

Miért, egyébként van olyan nő kortól függetlenül aki az ellenkezőjét értékeli??

2017. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
40%

Senki sem szívesen ismeri be magáról, hogy nem annyira kelendő áru, főleg a nők nem, mert a hiúságuk határtalan, úgyhogy megértem, hogy tiltakozol ez ellen.

Természetesen elismerem, hogy vannak olyan 40 éves nők, akik nagyon jó formában vannak, és még egy huszonéves srác is megkívánja őket, azt sem kétlem, hogy te is ilyen vagy, de te is tudod, hogy nem ez az átlag, sőt, ez nagyon ritka. Mindenesetre te örülj, ha ilyen vagy, szerencséd van :)

2017. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
83%
Bírom, amikor azok, akik rendes pasinak nevezik magukat, úgy nyilatkoznak egy másik emberről, hogy "kelendő áru", aztán meg csak pislognak és nem értik, miért nem kíváncsi rájuk a lőtéri kutya sem.
2017. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
15%

Álljon meg a menet, én nem neveztem magam rendes pasinak.

Valaha az voltam, de megtanultam, hogy a nőkkel rendesnek lenni a legnagyobb lúzerség a világon, mert csak visszaélnek vele.

Most már csak az érdekel, hogy ők mit tudnak nyújtani nekem, de ők legfeljebb a farkamat kapják meg, semmi mást nem vagyok hajlandó nyújtani nekik.

2017. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

ma 19:44


Tettszik a stilusod :)

2017. márc. 29. 19:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!