Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik a kövérebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik a kövérebb pasikat szeretitek: milyen szintig jön be a kövérség? Szerintetek hízhatok még?

Figyelt kérdés

Az ünnepek alatt híztam 4 kilót, de most élvezem nemcsak az evést hanem azt is hogy híztam, így pár hétig még szeretnék hízókúrázni. Lehet, hogy később leadom, de most szeretnék egy kicsit még kövérebb lenni.


Lányok akiknek a kövérebb alak jön be: szerintetek baj lenne, ha még híznék? Most 176 cm és 82 kiló vagyok. Mit gondoltok?


(Képet ide nem szeretnék feltenni, de privátban küldhetek, ha arról könnyebb véleményt mondani).



2017. jan. 4. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod tönkretenni magad?
2017. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet. :)
2017. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te jó ég, miért akar valaki még kövérebb lenni? 82 kg 176 centivel elképzeléseim szerint nem kövér egyébként. Nehezen tudom elképzelni, h az lenne.
2017. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha önmagában csak zsírt szedsz fel magadra, akkor az nem lesz igazán vonzó annak se, aki a nagydarab pasikat szereti.

Ha elkezdesz tömegelni, és legalább a fele izom annak, amit magadra pakolsz, meg lesz egy kis pocak, akkor az lehet nagyon vonzó és férfias is, főleg annak a szemében, aki erre gerjed.

Az izomtömeg határozza meg, hogy mennyire vonzó az a 82 kg, és mennyire nem.

Ahogy nőknél is ég és föld a különbség két alak között, hiába 165 cm és 60 kg mindkettő.

2017. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha csak simán zabálsz, akkor egy ugyanolyan gyíkvállú, siklókarú, vékonylábú ember maradsz, csak hozzá még úszógumit, segget és csöcsöket is növesztesz, ami meg rohadtul undorító végeredményt produkál.

Ha széles vállaid, erős, vastag karjaid, combjaid vannak a 4-5-6 kió túlsúly mellé, az úgy már egészen más nyilván.

2017. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem jöhetne kep

Azalapjsn tobbet tufok mondani

2017. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jöhet kép
2017. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Végül híztál? 90 kilóig szerintem nyugodtan elmehetsz amúgy. Én bírom a pocakosabb srácokat!
2017. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!