Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért él még mindig az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él még mindig az a sztereotípia, hogy akinek huszonévesen nem volt még senkije azzal valami gond van, nem lesz jó az ágyban és nem tudja, hogy mit kell csinálni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ezeket a címkéket amiket hallok, olvasok sértőnek találom. Világéletemben úgy gondoltam, hogy egy párkapcsolat úgy a jó, ha nem egyoldalú, a két fél különlegesnek találja egymást, testileg-lelkileg kívánják egymást és nem kényszerből van együtt az egyik a másikkal. Férfiként én mindig ilyen nőt kerestem, csak nem találtam még meg.

Na most tételezzük fel összejöttem volna kényszerből valakivel mennyire lennék előrébb? Ettől most a tapasztalt, király, menő csávó jelzőt kapnám a béna szűz pojáca helyett? Mert lett volna egy pár ilyen esélyem, de mivel nem tetszett és nem akartam kihasználni ezért inkább vagy hagytam vagy csak barátságként folytattam tovább.

Voltak szüleim, jártam iskolában, vannak barátaim, nem elzárva éltem le az életemet tehát én úgy érzem, hogy a párkapcsolat se egy atomfizika ahol egy rendes párkapcsolatnál legalább 4-5 elfogyasztott ex kell. Hanem, ha megvan a kellő vonzalom, szeretet egymás között akkor nem hinném, hogy ex hiány miatt gond lenne. Nem akartam ilyen sokáig egyedűl maradni, egyszerűen így alakult az életem.


2017. márc. 10. 14:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
35%
Mert igy van.
2017. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
11%

Mert az emberek igen nagy része fiatalon nem a nagy Ő -re vár,hanem összefekszik azzal, aki épp nem szalad el.


Te meg nem tetted, és ezért furcsa vagy és leírnak. Pedig csak keresed az igazit,amihez főleg szerencse kell. A nagy többség beéri egy majdnem jóval,ideig óráig elmeggyel , vagy egy nem teljesen szarral is ,mert már viszket neki és szorít az idő .


Ha te nem vagy ilyen az feltételez egyfajta alacsonyabb libidót is,és ez elriaszthat sok ellenkező neműt .

2017. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan ezen a véleményen vagyok mint te. Csak ehhez nőt találni sokkal nehezebb mintha annyi érdekelne minket, hogy hogy néz ki vagy csak a dugás lenne a cél. Havi szinten tudnék másik csajnak beakasztani, de komolyabbat nehéz találni.

Azért élhet ez, mert a többségnek nem ilyen elvei vannak, mennek és dugnak. Aztán, ha belegondolnak, hogy te még nem voltál senkivel akkor ez az ő ösztönös dugási kényszerükhöz képest béna teljesítmény. Így lenézik a másikat. Pedig nem is egy "sportot" űzünk velük. Ha nekem is az lenne a lényeg, hogy hányat húzok fel és a próbálkozásaim ellenére sem sikerülne, akkor hamarabb megállná a helyét, hogy pancserebb vagyok tőlük.

2017. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
33%
Ezek nem sztereotípiák, hanem tények. Felesleges feltételezned bármit is, mert nem tudod miről beszélsz; mint ahogy nekem sincs fogalmam róla, hogy milyen íze van a tökfőzeléknek, ezért csak feltételezni tudom, de attól még nem fogom tudni.
2017. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, hogy egész életemben csak az igazit kerestem, én csak egy vonzó lányt szerettem volna mindig is. Most is így vagyok vele, mert lehet, hogy eleinte nem az igazi lenne, hanem később válik azzá.

Úgy érzem a libidom rendben van sokszor mikor felkelek és lefekszem kivánok magam mellé valakit, de nem tudnám olyannal csinálni akivel csak beérem, mert nem volt jobb. Tudom férfinál ez elég furcsa, de nem tehetek róla, hogy sok nőt nem kívánok.

2017. márc. 10. 15:32
 6/31 anonim ***** válasza:
29%

Mert az emberek mindenféle hülyeséget kitalálnak, ki innen, ki onnan. De ténylegesen megtapasztalni nem akarják, ki tudja miért... ja de, mert akkor több pasival jönne össze egy nő rövid idő alatt, és megkapná a hülyéktől a "ri8i", "kva" jelzőket, így nem kockáztathat.


Én se jöttem még össze senkivel hivatalosan, csak szexkapcsolatra, de egyik másikkal évet is túlszárnyalták ezek az összejárogatások, és és pozitív visszajelzéseket kaptam szóban, és nem szóbeli jelekben is :)


És bizony ha megvan a "kémia", ég és föld lehet a különbség, volt már olyan lány akivel az első találkozásunkkor olyat hancúroztunk, olyan összhangban, hogy napokig hitetlenkedtem, hogy "húú ba5zki ezt nem csak álmodtam?".


30/F

2017. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
39%
Ezek mind egy tapasztalatlan szűz ember gondolatai. Mentsd el a kérdésed, és pár év múlva, ha már szereztél egy barátnőt és szexeltél vele, olvasd el újra. Rá fogsz jönni, miért nincs igazad. Komolyan.
2017. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#7 Inkább húzz anyádba az ilyen semmit mondó válaszoddal!
2017. márc. 10. 18:39
 9/31 anonim ***** válasza:
55%
#8: Miért kérdezel, ha nem akarod hallani a választ? Teljesen igaza van ... de majd rájössz :-P
2017. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Azért mert ez egy provokatív válasz, amivel vitába se lehet szállni. De mitől lenne igaza? Látom te se tudod elmagyarázni.
2017. márc. 10. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!