Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek a történetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a történetemről?

Figyelt kérdés

Sziasztook! Gimis vagyok, jövőre érettségizem, a párom egyetemista gólya. Lassan egy éve vagyunk együtt. Pár hónapja kezdődtek a problémák, de igazán égetővé a helyzet csak néhány hete vált...

A párommal voltunk egy bulin, ahol nekem kellett őt gyakorlatilag összeszedni, mert annyira részeg volt.Akkor ott rámászott egy csaj, és nem tudta biztosan megmondani, hogy nem volt köztük semmi, mert nem emlékszik. A csajjal azóta beszél facebookon 0-24, egy hónapja, de ezt csak egy hete mondta el! Engem ez nagyon letört. Mondtam, hogy hagyja abba ezt, (ő is eltiltott egy nyomulós fiú haveromtól, szerintem így jogos kérés), de neki állt feljebb. Azóta is beszélnek. Azzal indokolja, hogy ez kell neki, mert neki kimaradt az életéből, hogy egy csaj nyomuljon rá és egy csajt szédítsen, és ezt most akarja bepótolni ezzel, de nekem ez fáj. Mi a véleményetek erről? Mit tehetnék ezellen?


2017. márc. 27. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdésnek keress egy olyan fiút, aki szeret téged, a többi utána már részletkérdés.
2017. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a saját érdekedben hagyd el, különben ő fog. Most került egyetemre, neki ez egy új világ most, és ha ő most hódításra vágyik, akkor engedd el, jobb lesz neked. :)
2017. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobbat érdemelsz nála...aki szeret. Mert ő nem úgy néz ki,mintha szeretne
2017. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hagyd pótolgatni, te meg keress mást helyette!
2017. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakítást javaslom, de ha nem akarod akkor a másik ötletem hogy szédítsd el te újra! Új haj,ruhák, változtass magadon egy kicsit hogy új hatást keltsen. Ha ez nem válik be akkor szakíts.
2017. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nem képes leállni ezzel, akkor nem szeret, márpedig egy ilyen kapcsolatból csak kilépni jó!!! Saját tapasztalat!
2017. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!